Lista ocen Mazda 3 IV Sedan (26) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Sedan 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Nadkola mogłyby być lepiej wyciszone. Ogólnie jednak jest dobrze. Jest to bardzo odległy poziom od aut takich jak Mercedes klasy S ale według mojej wiedzy jest to najlepiej wyciszone auto w swojej klasie. No chyba, że Skoda Octavia jest liderem - tego auta nie testowałem ;)
~Piotr Seb
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Znaczna poprawa w stosunku do poprzednich wersji. W normalnych prędkościach można wsłuchiwać się w brzmienie dobrej muzyki. System audio Bose robi robotę. Jeden z lepiej nagłośnionych samochodów tej klasy.
~Damian
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Cudo. Jeżdżę głównie trasy. Przy 160 mogę mówić przed siebie i osoba z tyłu mnie słyszy. Słychać jedynie silnik. Od ciszy czasem ma się wrażenie zatkanych uszu.
~Jacek
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Auto zakupiłem w 2021 roku w salonie, po przejechaniu 10 000 km jadąc po drodze utwardzonej kostką dość mocno słyszalne jest skrzypienie i drżenie elementów wnętrza, min. szyby bocznej
~pawgro1
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Największy zaskoczenie oraz atut tego modelu. Auto jest fantastycznie wyciszone, lepiej od wielu egzemplarzy marek premium. W porównaniu z konkurencją jest istna przepaść.
~Koraf
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Auto bardzo ciche, dużo lepiej wygłuszone niż poprzednia wersja, do tego ciche opony dopełniają całości komfortu.
~Mateusz
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Zapewne nie jest to top, ale po przesiadce z auta z bezramkowymi drzwiami jest do duża zmiana na plus.
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Bardzo dobre wyciszenie. Gdyby jeszcze opony montowane były klasy premium byłoby idealnie.
Mazda 3 IV Sedan