Ocena kierowcy - Mazda 323 V F

tomek87, 17 lat temu
Silnik 1.5 i 16V 88KM 65kW
Rok produkcji 1996
Mazda 323 V F 1.5 i 16V 88KM 65kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
Jak dla mnie auto jest sliczne i doskonale! innego nie chce tylko moja mazde!!!!
jak na tak niewielka pojemnosc silniczek zbiera sie doskonale juz na niskich obrotach... mialem taka sama tylko z 89´ to zeby dobrze szla krecic trzeba bylo o 4 tys do odciencia a z ta jest zupelnie odwrotnie, jezdze do 3 tys i szybciutko na zegarze ma setke! silniczek naprawde doskonaly!!!
narazie wszystko dobrze nawet wsteczny wchodzi bezproblemowo a jest bolaczka kazdej efki!
zbyt lekko jak dla mnie chodzi wspomaganie kierownic chociaz na parkingach sie przydaje! ciezko ja wyczuc!
widocznosc jest do bani czy to do przodu czy do tylu siedzi sie nisko a tylni otworek zwany szyba pokazuje bardzo niewiele ale wynagradza za to super lusterkami bocznymi! cos za coc super wyglad kiepska widocznosc.
wszystko na miejscu!
szybkos ie nagrzewa a i doskonale klima chlodzi!:)
niewielkie auto a wiecej miejsca niz w ojca mondeo!!:)
jak stoi to zastanawiam sie czy silnik pracuje ale przy wysokich obrotach zaczyna chalasowac jak odkurzacz!:)
srednio 8l/100km a na gazie do 10!
za taka cene auto jest super!!!!!!!!!!
wszystko dziala!:)
jedyne zastrzezenie to elementy gumowe w zawieszeni... szybko sie wybijaja i slychac delikatne stuki ale nie wplywa to na amortyzacje auta.. lekko puka podglaszam radio i jest okej!:)
Mazda 323 V F