Ocena kierowcy - Mazda 323 V F

Silnik 2.0 i V6 24V 144KM 106kW
Rok produkcji 1997
Mazda 323 V F 2.0 i V6 24V 144KM 106kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
Silnik : Elastycznosc, dzwiek
Auto jak dla mnie na \"5\".Ostatnia MAZDA z \"dusza\". Napewno nie jest to rewelacja ale ma juz swoje lata. Jezdze autem juz prawie rok i jak narazie wymienilem tylko tylne amortyzatory (przy zakupie wiedzialem o tym). Polecam dla osob ktore lubia troszke sie pobawic,odradzam osobom ktore pilnuja wskaznika paliwa.
Silniczek rewelacyjny,bardzo elastyczny,prawdziwa zabawa zaczyna sie powyzej 3500 obrotow.Dzwiek malina:)
Dziala bezproblemow, \"szybciutka\"
Mazda trzyma sie fajnie drogi,bezproblemow z manewrami
Daje ocene dobra gdyz jakby czegos brakowalo,szczegolnie dla osoby wyzszej gdy trzeba odsunac i odchylic fotel pojawia sie malutki problem z widocznoscia na zakretach.
Z cala pewnoscia jest to auto dla ludzi ktorzy nie spogladaja co chwila na wskaznk poziomu paliwa. Trzeba sie liczyc z tym ze jezeli chcesz poczuc zabawe musisz przycisnac,szkoda Ci na paliwo kup cos co mniej pali.Niestety cos za cos:)
Doskonale
Daje 5 poniewaz zazwyczaj jezdze sam:) Ewentualnie we dwojke. Jesli kierowca jest osoba wyzsza to miejsca z tylu za duzo nie pozostaje,raczej dla malych dzieci.Kierowca ma wystarczajaco miejsca i wszystkie przyciski ma pod reka. Pasazer obok kierowcy nie bedzie zawiedziony. Gorzej z tylna kanapa-raczej dla dzieci.
Cisza spokoj i tylko szum wiatru (brak ramek)
miasto ok 14l/100 trasa (jazda spokojna) 8.5/100 trasa (jazda \"ciekawsza\") 11/100 oczywiscie wiele zalezy gdzie mieszkasz,duze miasta wiecej stania w korkach = wieksze spalanie. Ja podaje dane z mojej eksploatacji w UK.
Za ta cene nie ma do czego sie przyczepic. Jako uzytkownik polecam 2.0 V6 i czego chciec wiecej:)
Jak narazie brak,moze delikatne pobieranie oleju
Przejechalem juz troche i jak narazie nadal jezdze :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i V6 24V 144KM 106kW [l/100km]

9,8