Ocena kierowcy - Mazda 323 V P

rjankowskijan@gmail.com, 12 lat temu
Rok produkcji 1998
Mazda 323 V P 1.3 73KM 54kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : może jest troszkę twarde ale prowadzi się znakomicie
polecam szczerze jeśli auto jest zadbane posłuży jeszcze długie lata
za mała moc w stosunku do masy auta,duża elastyczność, bezkolizyjny rozrząd, do spokojnej jazdy wystarczy,silnik suchy! Uwaga ręczna regulacja zaworów troszkę może klekoczą ale za to nie mama się co popsuć. Małe sprostowanie silnik jest 1.3 16V 73KM.
trwała nie wykazuje żadnych oznak zużycia,bez wycieków, brak luzów na półosiach i przegubach, mechanizm zmiany biegów prosty jak w "traktorze" żadnych linek i innych wynalazków nie do zepsucia.
jak na tę klasę auta super, niezależne zawieszenie dla wszystkich kół,bardzo dobrze się prowadzi w zakrętach, trwałe i nie drogie w naprawach dostępne dobre zamienniki, w aucie które mam jeszcze są oryginalne części.
dobra dlatego, że tylko na rowerze jest doskonała
nie mam zastrzeżeń
nie mam klimy więc się nie wypowiadam, a ogrzewanie przy dużych mrozach nie ma problemu z nagrzaniem wnętrza.
rewelacja, żadne auto w tej klasie nie oferuje tyle miejsca, jest to zasługa podłogi która została po skróceniu przejęta od mazdy 626.
tutaj mazda troszkę przegrywa z innymi autami, słychać opony i silnik powyżej 100km/h
przy spokojnej jeździe jest ok. brak mocy trzeba nadrabiać obrotami a to powoduje większe zużycie.Polecałbym silnik 1,5l spalanie podobne.Co do napraw to jeszcze nic nie naprawiałem ale do tych roczników jest dużo dobrych zamienników.
kupując używane auto polecam japończyki
zero
zero