Ocena kierowcy - Mazda 323 V P

maly500, 13 lat temu
Silnik 1.5 i 16V 88KM 65kW
Rok produkcji 1996
Mazda 323 V P 1.5 i 16V 88KM 65kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : mam wrazenie ze jezdze sportowym samochodem
Karoseria : oznaki korozji na tylnych nadokalch
wyglad samochodu super moze po za swiatlami z przodu mi sie nie podobaja.z tylu juz lepiej.bagaznik jak na mala rodzinke wystarczajacy,silnik wporzadku potrafi zaskoczyc.zawieszenie samochodu jak najbardziej ok komfortowe wnetrze wszytsko w zasiegu reki.jakosc plastikow ? jak na 14 letnie auto i przebieg 200 tys to nie widze problemow po za kierownica ale i tak mam obszyta skora.
silnik chodzi rowno poza mala usterka ktrora wiaze sie z przeczuyszczenie przepsutnicy.
biegi wchodz rowno bez problemowo
doskonaly prawie jak gokart sztywny omijanie przeszkod nie stanowi problemu nawet przy wiekszych predkosciach czasem mam wrazenie ze jezdze naprawde jakims sportowym samochodem obnizanie mazdy nie jest wogole potrzebne, hamowanie doskonale
widocznosc nie zaskakuje niczym wielkim brak widocznosci na z przodu nie wspominajac o tyle jedynielusterka pomagaja
ergonomia na 6
ogrzewanie jest wporzadku po 5 minutach juz czuc cieplo w samochodzie a klima chlodzi jak ladówka
miejsca z przodu duzo , z tylu troche gorzej ale ja tam nie jezdze :)
wyciszenie nie najlepsze ale na dobry mankament przy 140 k/h glosno
zuzycie paliwka z tym nie umiem jeszcze sie doliczyc ale na trasie katowice wrocław 6,5 przy 120 k/h , przy 140 k/h juz 8 litrow po miescie mozna oszczednie pojedzic ale trzeba hamowac wyobraznie.
stosunek jakosci do ceny mysle ze jak za auto z 96 roku i kwote 6400 to bardzo dobry interes
daje 6 chcociaz nie powinienem poniewaz auto mam 4 tydzien ale jak narazie nic nie stuka i nie puka.
powaznych usterek brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 16V 88KM 65kW [l/100km]