Ocena kierowcy - Mazda 323 V P

kofiniusz@gmail.com, 13 lat temu
Silnik 1.5 i 16V 88KM 65kW
Rok produkcji 1997
Mazda 323 V P 1.5 i 16V 88KM 65kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
Inne : Wielki bagażnik :-)
Wiadome, to po prostu samochód klasy niższej więc doskonale mu nie dam, ale \'dobrze\' z czystym sercem.
Autko kupiłem niechcący:-) Jechałem po moje pierwsze auto, i wybrałem inne, nawet się nie przyznam jakie. Znalazłem moją mazde w świetnym stanie, i mimo, że ja nie chcialem jej wziąć bo powiedziałem, że nie takiego auta szukam, to osoba która była ze mną po nią w holandii powiedziała żebym brał, więc tak zrobiłem. Mogę powiedzieć, że w ogóle nie żałuje...oprócz jednego mankamentu...
...mankamentem była skrzynia biegów. W sumie to nie wina samochodu czy skrzyni, bo po prostu nie miałem oleju w skrzyni. Ja jako początkujący kierowca nawet nie wiedzialem, że jest osobny olej w skrzyni od tego w silniku. Pojechałem do włoch, zaczął mi wyskakiwać V bieg więc poszedłem z tym do mechanika już we włoszech. Dwóch mechaników, którzy sprawdzali samochód następnego dnia rano, stwierdzili że \'bella machina\' po tym jak im piątka nie wyskoczyła, jednak mówiłem, że na pewno coś jest nie tak. No i pojechałem dalej w trase tak jak mi poradzili....po 150km skrzynia do wymiany:-( Tyle dobrze, że sprowadziłem z polski za połowe ceny....
...oprócz tego że miałem nie równy bieżnik w prawym i lewym kole i dlatego mi samochód skręcał, to wszystko jest jak najbardziej super.
Cóż napisać, pewnie są lepsze:-)
Tu się bardzo miło zaskoczyłem.
..no tu niestety tylko przeciętnie bo przy 120 już trzeba radio podgłosić o 3 kreski.
Tylko Dobrze albo aż Dobrze. Na benzynie się mocno zawiodłem bo po mieście, a głównie jeżdżę po mieście potrafił mi palić nawet 10l!!!! Jednak przerzuciłem się na gaz, i myślałem że na gazie wzrośnie do 15 a ruszyło się tylko o jakieś 2l max. Spalił 10l w trybie mieszanym.
Tu bez skrupułów mogę dać najwyższą ocenę, bo samochód mnie kosztował mało, a awaryjność w porównaniu do innych droższych samochodów, zdecydowanie dużo mniejsza.
Tylko standardowe rzeczy które muszą się zużywać, po za tym nic
Odejmuje od 5 za tą skrzynie na samym początku, ale po za tym nic a nic.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 16V 88KM 65kW [l/100km]

8,4