Ocena kierowcy - Mazda 323 VI F

Adam, 17 lat temu
Silnik 1.8 16V 114KM 84kW
Rok produkcji 1998
Mazda 323 VI F 1.8 16V 114KM 84kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : Mozna jezdzic na nim spokojnie noi sportowo bo na wysokich obrotach jest niesamowity(ale to kosztuje troche paliwa)
Ogolnie wszystko chodzi normalnie ale gdy zaczynasz jezdzic na wysokich obrotach to calkiem inny samochod.
Czasami lekki problem ze wstecznym ale po ponownym wbiciu jest ok.
Wysiada powoli wachacz, no ale co sie dziwic 11 lat i kupa kilometrow.
Sprawia wrazenie malego autka ale jest miejsca wystarczajaco dla rodziny z dwojka dzieci i bagazy.
Niestety brak slupkow ktory dlamnie jest zaleta pod wzgledem wizualnym da sie odczuc przy wiekszych predkosciach(dosyc glosno szumi, wtedy podkrecasz radio i jest ok)
Na trasie bierze mi okolo 7.5; w miescie okolo 8.5,9; a jak sie pobawisz to wezmie i 14(tyle mi spalil zaraz po kupnie bo wiadomo pierwszym bakiem testujemy mozliwosci auta)
Te auta spadaja juz z cen wiec warto je kupic bo za jedna cene masz namiastke auta sportowego i dobry samochod rodzinny.Bezawaryjny, dobrze wyglada swietnie sie prowadzi i gabaryty sa idealne do jazdy zarowno miejskiej jak dlozszych podrozy.Polecam
Mam problem z siedzeniem; pekla mi opdkladka i teraz mam bujany fotel.Najgorsze jest to ,ze jest nietypowa i nigdzie nie umiem jej dopasowac.
Odpukac nic powazniejszego w jej historji nie bylo i mam nadzieje, ze nie bedzie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 16V 114KM 84kW [l/100km]

8,3