Lista ocen Mazda 6 II Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW 2007-2010 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~meko
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Wydaje mi się, że za te pieniądze otrzymujemy bardzo porządne auto. Za 15 tys więcej była honda accord ale w starej budzie. W nowej jest jeszcze droższa. Toyoty avensis nowej jeszcze nie było, choć i tak obecna cena jest mocno przesadzona. Skody i niemieckie auta odpadały z uwagi na awaryjność silnika 2.0 TDI i gorszą jakość wykonania. W samej gamie mazdy nie wydaje mi się też zasadne przepłacanie 15 tys za skórę,ksenony, i el. fotele, 2...
~Patryk
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Szukalem wiekszego auta, z przebiegiem maksymalnym 150.000km. W cenie do 40tys zlotych jest z czego wybierac. Mondeo, Avensis, Accord czy nawet Insignia z najtanszych wersji. Nie mniej jednak to Mazda 6 oferuje najbogatsze wyposazenie. Osobiscie wybieralem pomiedzy Mazda 6 Sport a Mondeo Titanium X, gdzie po obejrzeniu obu bez watpliwosci wybralem te pierwsza.
~MACIEK
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Najlepsze auto z dieslem w klasie do 100k pln. Dla mnie pod prawie każdym względem lepsze niż Insignia i Mondeo. Od Mazdy wolałbym BMW 3 (ale jest o jakieś 60k droższe). Zastanawiałem się również nad Accordem, który według mnie również ma sporo zalet, ale cena o 20k wyższa skutecznie mnie odstraszyła, poza tym w kombi (potrzebne do odliczenia pełnego VAT) była dziwna podłoga...
~SSL
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Mazdy 6 2.0 diesel mają (niesłusznie) nie najlepszą opinie na rynku wtórnym. Dzięki temu można je kupić stosunkowo tanio (w porównaniu do samochodów tej samej klasy). A jest to samochód, który jest drugim w klasie pod względem kosztów użytkowania (za hondą acord), wg. Warranty direct. Ergo, cena/jakość = doskonała.
~Andrzej
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Jeżeli jeździmy po mieście to kupno diesla się nie opłaca, bo pali nawet 9l/100km, do tego w mieście częściej wypala się DPF, co powoduje szybsze rozrzedzanie oleju silnikowego a to prowadzi do zatarcia silnika. Najlepszy z diesli to 2.2 a z benzynowych 2.0 (ale nie toleruje gazu)
~strzelec
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Za 94 tys dostajemy w pelni wyposazony, dorobione, wielkie auto o doskonalej lini nadwozia i niedawodnym silniku o duzej mocy i ekstremalnym momencie obrotowym !
~Marcin Sz.
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
W przypadku aut używanych ciężko to ocenić - to już weryfikuje rynek. Przed zakupem zdecydowanie polecam sprawdzić podwozie (czy nie skorodowane).
~maciej
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Za takie pieniądze, tak wyglądającego i wyposażnego auta nie da się kupić, zapłaciłem za wersje top 95 tys. zł. To okazja, która zdarza się raz na 10 lat.
~Mirek
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Za 105 000,00 zł kupiłem nowe kompletnie wyposażone auto - wersja TOP z Niemiec - czyli moim zdaniem cena super..... no i podobno to "japoński Mercedes".
Dziennik kosztów dla Mazda 6 II Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
~tufix
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Byłoby ok, gdyby nie ta plastikowość. Zresztą nawet plastikowo może być, byle tak nie skrzypiało!!!!
Mazda 6 II Hatchback