Ocena kierowcy - Mazda 6 II Kombi

chrissjakob@onet.eu, 15 lat temu
Silnik 2.0 MZR 147KM 108kW
Rok produkcji 2008
Mazda 6 II Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW 2008-2010 - Oceń swoje auto
No cóż, I´m a happy man. Polecam, może następnym razem kupię diesla, ale nie jestem pewien.
Jest taki cichy, że nawet nie wiem gdzie jest. Czasami korzystam z bagaznika, który jest z tyłu więc przypuszczam, że silnik jest po przeciwnej stronie. Jak dla mnie to disel, którym też miałem okazję jeździć był bardziej elastyczny.
Doskonale, tylko 6 mogłaby mieć lepsze przełożenie. Po jej wrzuceniu obroty nieznacznie tylko spadają.
Klej
Dosyć szeroki przedni słupek troche przysłania widoczność, szczególnie tu w Danii, gdzie przez rowerzystów można dostać wytrzeszczu oczu.
Wszystko tam gdzie być powinno. Nawet ręczny, który jest od strony pasażera wchodzi sam pod rękę.
Jak już ktoś zauważył, moment i już jest ciepło i czysta przednia szyba.
Nie należę do istot małych. Z tyłu i z przodu jak na samochód klasy średniej, ful miejsca. Nie podrózowałem jako 3 pasażer na tylnej kanapie, wiec nie będę sie wypowiadał. Jak ktoś potrzebuje bardzo dużo miejsca z tyłu - to polecam autobus
Czasami już nie mogę słuchać już żony a do głośnych nie należy. Ale wyjący moście z Poloneza nie wracaj.
Trasa ekstra, miasto gorzej, ale cóż to nie Smart.
Jak postawię 4 i mniej niż 4 to mi żaden ksiądz nie da rozgrzeszenia, bo to bedzie grzech ciężki. Myślę, że doskonałe samochody jeszcze sa do zrobienia więc w mojej ocenie 4,8
Jakie drobiazgi?
I tu niestety małe rozczarowanie chociż dobrze sie skończyło. W serwisie nie mogli poradzić sobie z DSC i ABS, który od czsu do czasu z niewiadomy przyczyn był na OFF. Dobrze, że mieszkam na zachód od Odry i decyzja serwisu była jedna. Za duże ryzyko dla bezpieczeństwa, wymieniamy pojazd na nowy. Nie wiem, czy w Polsce by to przeszło. Daję więc ocenę 5 za podejście do klienta.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 II Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
9,2