Lista ocen Mazda 6 II (8)

3,7
~szej hulud
Kombi 2.2 MZR-CD 185KM 136kW
Samochód jest przepiękny z zewnątrz (wersja sport) - czerwony, koła 18, relingi z matowanego aluminium, sportowy przedni zderzak i mały spojler na klapie. Z zewnątrz absolutny numer 1 wśród kombi. Ma wygląd a la ferrari. Reszta trochę gorzej - szczegóły w poszczególnych kategoriach. Znakomite audio Bose - odkrywasz stare kawałki na nowo.
~szib
Kombi 2.2 MZR-CD 185KM 136kW
Polecam auto dla osób dużo podróżujących. Przyzwoite osiągi, spora radość z jazdy, wystarczajaca przestrezń dla czteroosobowej rodziny. Dobre wyposarzenie podnosi samopoczucie.
~dyziek13
Hatchback 2.2 MZR-CD 185KM 136kW
Silnik niesamowice ciągnie :) nawet przy wyższych prędkościach przy 200km/h dodając gazu auto szybko reaguje i ciągnie do przodu. (Silnik)
~Krzysztof
Hatchback 2.2 MZR-CD 185KM 136kW
W relacji cena jakość daje 4,5. Do ideału brakuje m.in. nawiewu klimatyzacji na tylną część, nieco precyzyjniej działającej skrzyni biegów, lepszego lakieru na rantach drzwi.
~michal
Kombi 2.2 MZR-CD 185KM 136kW
warto kupić ten samochód, swietny silnik, jak na polske bardzo dobre zawieszenie, zrobiłem w pół roku tym sam. 20tys km. i średnie spalanie 6.6 l a spokojnie można zejść niżej, wersja ex.plus z nawi. swietna sprawa wejscia usb pochowane w schowku wiec nawet pena nie widac, fajnie działaja filmy dvd, naprawde przemyslane rozwiazania sprawdzaja sie doskonale, bagaznik mega duzy. w sobote jade na przeglad wiec zobaczmy jak tam cenowo to wyjdzie...
~tikitaki
Hatchback 2.2 MZR-CD 185KM 136kW
Silnik jak dla mnie perfekcyjny, przy prędkości 130 słychać tylko szum opon i powietrza, przy 400 niutkach auto rwie praktycznie na każdym biegu. Świetna turbina która nie warczy jak to bywa u konkurencji. Silnik bardzo cichy najcichszy w swojej klasie. (Silnik)
~Armin
Hatchback 2.2 MZR-CD 185KM 136kW
Szukając rodzinnego samochodu, wpadłem właśnie na Mazdę 6, pojechałem na jazdy próbne bo nie ukrywam wyglądem mnie zauroczył, zresztą moją żonę również. Powiem Wam cała ergonomia jazdy, wyposażenie, idealne wykończone wnętrze, silnik, wszystko tworzy taką spójną całość, że ciężko znaleźć samochód który by właśnie temu modelowi dorównał. Teraz motam się tylko którą wersje kupić, bo jesteśmy oboje z żoną oczarowani tym samochodem.
3,4
~Kris