Ocena kierowcy - Mazda 6 II Sedan

rozok@wp.pl, 14 lat temu
Silnik 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Rok produkcji 2008
Mazda 6 II Sedan 2.0 MZR-CD 140KM 103kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
Rewelacyjnie wyposażony: czujnik zmierzchowy, samo poziomowanie świateł, systemy stabilizacji toru jazdy działają perfekcyjnie i cicho, bluetooth świetnie działa- szkoda ze nie ma polskiej wersji, bardzo dobra jakość plastików, dźwięk muzyki powala. Jazda tym samochodem to przyjemność. 120 km/h w zakręcie jest niezauważalna dla Mazdy 6. Jeździłem wcześniej Hondą Accord, Renault Laguną, Toyotą Corollą Verso- wszystkie nowe. Ten samochód mnie bardzo miło zaskoczył. Polecam. Ja na pewno następny też kupię Mazdę
trochę szarpał przy niskich obrotach gdy zimny- kalibracja wtrysków pomogła. Winne kiepskie paliwo
Trzeba sie przyzwyczaić do machanizmu, biegi same wchodzą
Twarde zawieszenie, trzyma sie drogi jak przyklejony bez względu na warunki, Troche przenosi drgania nierówności drogi na koło kierownicy
w Liftbachu kiepska do tyłu, ale czujniki parkowania pomagają
wszystko na swoim miejscu, bardzo łatwa obsługa komputera
rewelacja
4 osoby podróżują komfortowo
głośniej zaczyna robić sie powyżej 160 km/h. Jechałem 200 bez problemu. U konkurencji jest głosniej- opinia znajomych
średnio po przejechaniu 53 tyś 6,5 litra ON, ale wiekszość w trasie. Przeglądy dosyć drogie ale porównywalne z Toyotą
Trochę trzeszczy fotel kierowcy. Poza tym wszystko OK
Wymieniona na gwarancji pompa wspomagania hamulca i na zalecenie mazdy komputer doswietlania zakretów. Reszta bez zastrzeżeń
Mazda 6 II Sedan