Ocena kierowcy - Mazda 626 V Hatchback

Rok produkcji 2000
Mazda 626 V Hatchback 2.0 136KM 100kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : brak usterek, niezawodność
Karoseria : rdza, wszędzie
Inne : wyciszenie, a w zasadzie jego brak
Praktycznie się nie psuje, jedyne co musiałem naprawiać to instalacja LPG, ale to wina jej samej bo była słaba, oraz musiałem raz przeczyścić przepustnicę. Inne naprawy (rozrząd, zawieszenie, olej, itd) robiłem profilaktycznie co poskutkowało tym, że auto nigdy mnie nie zawiodło nawet na trasach po 2 tys km.
5 biegowa... jak jeździsz po autostradach to pomyśl o innym aucie, np toyocie avensis. Tutaj 5, ostatni bieg, 140km/h i auto huczy jak radziecka rakieta
Ani dobry ani zły.
Komfort jeżeli chodzi o fotele itp, to dobry, ale auto tak tragicznie głośne, że można ogłuchnąć. Jak masz wrażliwy słuch, albo nie, jak masz słuch, to nie kupuj bo go stracisz w tym aucie.
Fajnie że fotel pasażera się składał w moim modelu na stolik. Super opcja na podróże, choć koniec końców nigdy z niego nie skorzystałem hah.
TRAGEDIA ! przez pryzmat wszystkich aut jakimi jeździłem, tutaj wyciszenia nie ma w ogóle. Nie wiem do końca co jest tego przyczyną, ale chyba wszystko po trochu. Wydech (CAŁY) mam nowy, opony - nowe, drzwi ? drzwi wygłuszył mi matami STP gold, profesjonalny serwis, zapłaciłem za to tysiąc zł... i co ? G****, tragedia, krew z uszu i tyle. Najgłośniejsze auto jakim kiedykolwiek jechałem. Nic mu nie dorówna.
Normalna jazda 10 gazu w mieście. W zimę lub przy szybszej jeździe 11-12. Max koło 14 ale to już trzeba cisnąć pedał do ziemi cały czas. Minimum zszedłem do około 8 w mieście.
Trudno powiedzieć, przynajmniej się nie psuje.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 136KM 100kW [l/100km]

9,7