Oceny Mazda 626 V Hatchback 2.0 136KM 100kW 1997-2002

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mazda 626 V Hatchback 2.0 136KM 100kW 1997-2002

~Marcin
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Kupiłem auto przy 135000. W aucie wymieniłem rozrząd i zrobiłem kilka drobiazgów. Ogólny serwis po zakupie auta. Jestem zaskoczony wygodą urzytkowania i komfortem na codzień. Moim zdaniem, wbrem temu co zostało wskazane jako wada, wyciszenie auta jest lepsze niż nie jednego auta obecnie. bardzo cicha i spokojna praca zawieszenia, szumy opływowe do 130km/h na poziomie aut klasy średniej obecnej. Porównuje moje osobiste odczucia do Skody...
4,1
~Tofcik_Rzeszów
Hatchback 2.0 136KM 100kW
POLECAM!!Wybór nowego auta trwał rok!Do walki stanęła Lybra, Vectra B i Madzia. Vectra odpadła z braku odpowiednio wysposażonego modelu w danej cenie. Lybra(przyznam, że kocham włoskie maszyny i jestem fanem Delty:) )przegrała podzielonymi opiniami użytkowników co do awaryjniości. Więc Madzia!Miała pełne wyposażenie,miała dużo miejsca, była w końcu, według opinii kierowców bezawaryjna. Japończyk kusił. Choć duży silnik, drogie części i serwis...
~Pieniu7
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Autem zrobiłem około 15k,zarówno w trasie jak i na mieście.Auto w LPG na trasie pali około 10 na mieście około 13.Przy czym od razu mówię,ze lubię przytrzymać na obrotach.Z silnikiem nie miałem żadnego problemu,w zawieszeniu standardowo tuleje,wachacze,amortyzatory.Przy tym,ze auto ma 20 lat i ilości kilometrów jaką robię,polecam! ;)
~wahu
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Autko bardzo mi się podoba wizualnie jak i w użytkowaniu. Dużo przestrzeni z przodu i z tyłu, duży bagażnik. a po za tym duży fan z jazdy ładnie się zbiera i po tylu latach jeszcze dwie paczki wyciśnie.
4,1
~Łukasz
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Auto raczej godne polecenia, choć przed zakupem radzę sprawdzić układ hamulcowy i ogólny stan karoserii. Silnik jak dotąd bezawaryjny i przyjemny w eksploatacji. Spalanie średnie 7.5. Trasa nieco poniżej 7, Zimą znacznie wzrasta (nawet ponad litr).
~Tomasz O.
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Auto godne polecenia, bardzo przestronne i dobrze wykończone wnętrze, ładna linia nadwozia, dobre właściwości jezdne, małe spalanie jak na takie gabaryty, mała awaryjność, jednak jak ktoś ceni sobie bardziej komfortowe nastawy zawieszenia niestety będzie niezadowolony, poza tym hałas zbyt uciążliwy-to jedyne wady jakie udało mi sie doszukać, reszta to same zalety.
~Piotrek Tr
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Japoński samochód z krwi i kości z europejskimi udogodnieniami. Wygodny z bardzo dobrym silnikiem i opcjami wyposażenia. Teraz już takich nie robią
~karlo
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Auto nigdy mnie nie zawiodło w ciągu 2 lat zrobiłem tym autem ponad 110 t.km wymiana rozrządu , klocków i tarcz no i oczywiście olej z filtrami co 10 t.km . auto godne polecenia
~MecLuk
DAŁBYM DOSKONALE ALE JEST ZA GŁOŚNA JAK NA BENZYNĘ
3,7
~Rafał
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Autko całkkiem nie żle, spalanie jak na tą pojemność całkiem przywoite
Mazda 626 V Hatchback