Ocena kierowcy - Mazda 626 V Sedan

Broń Boże przed Mazdą, 13 lat temu
Rok produkcji 2000
Mazda 626 V Sedan 2.0 115KM 85kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
Inne : Nic mnie nie zaskoczyło pozytywnie- same nagatywne emocje wzbudza we mnie to auto.
Karoseria : rdza
Silnik : uszczelka pod głowicą 2 razy wymieniana i znów cieknie.
Osiwieć można przy tej szczapie. Tu coś odpadnie, tam nowa rdza się pojawi, uszczelka cieknie i cieknie, nawiewy są w sumie nie potrzebne bo wieje jak ze starej suszarki \"Farel\". Miałem Avensisa i myślałem,że kolejny \"japoniec\" to będzie strzał w dziesiątkę a ja nawet w tarczę nie trafiłem! Zdecydowanie ale to ZDECYDOWANIE odradzam. Ponoć Alfy się psują ale przy Maździe Alfa to super bezawaryjne auto.
Silnik to ma Toyota, Subaru, Mitsubishi. W Maździe to jest śmiech na sali! Jak normalne auto z przebiegiem niecałych 200 tysięcy może chlać 12 lirów benzyny a do tego 3 litry oleju silnikowego na 1000km? Straszne naprawdę...
Tu jest nieźle. Nie ma co narzekać Fiaty mają gorsze.
widać po ocenie- paranoja na kołach
Jak w normalnym aucie. średnio.
Ergonomia? W Maździe nie występuje mam to auto 2 lata i nawet po takim czasie zastanawiam się co gdzie jest czasami. O Mercedes tu jest wszystko pod ręką a Mazda? Tragedia.
Nawiew na szyby boczne jest chyba tylko po to, żeby kratka ładnie wyglądała. Jak jest zima to nie idzie się rozejrzeć na boki szyby parują albo zachodzą szronem. A co ciekawe żaden mechanik nie znalazł usterki więc to chyba typowe...
Średnio. Passat to to nie jest.
W aucie jest idealna cisza jak jest zgaszone. Silnik \"buczy\" słuchać szum od drogi. Tragedia
To jest dopiero masakra!!! Pali tyle co dobry dostawczak 11-14 litrów. Tak upośledzonego silnika chyba jeszcze na świecie nie było!
Za to co oferuje nam Mazda zdecydowanie za drogo. Nawet jeśli znajdzie ktoś takie auto za 2 tysiące to i tak przepłaci.
ach te drobiazgi... Tu kawałek plastiku odpadnie tu żarówka się spali ( nagminny problem), mufka do kabli od przyczepy nie działa pomimo wymiany i naprawy. Po prostu przestałem sie drobiazgami przejmować i wymieniam tylko żarówki.
Uszczelka pod głowicą, piasty kół zblokowane pasy z tyłu, i wszechobecna rdza. Nie mam już siły do tego \"gnojowozu\".

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 115KM 85kW [l/100km]

11,7