Ocena kierowcy - Mazda 929 II Coupe

Silnik 2.0 i 120KM 88kW
Rok produkcji 1984
Mazda 929 II Coupe 2.0 i 120KM 88kW 1984-1987 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Skrzynia ideał ;]
Auto naprawdę godne polecenia , Madzi 929 Coupe praktycznie nie ma i to jest w tym wszystkim najlepsze ;]
Silnik jak na 120 koni nie zachwyca , auto jedzie , wyprzedzać się da , ale jak na tak niską mase spodziewałem się czegoś więcej .
Skrzynia chodzi doskonale , płynnie , mimo upływu lat wciąż w świetnej kondycji , jedynka długa , to mi się podoba ;)
Jako tako , ostatnio miałem problemy ze wspomaganiem , ale to już przeszłość , dość słaby stopień skrętu , ale daje rade :)
Widoczność to czysta katastrofa , oczy trzeba mieć wszędzie ... aby nie przywalić w śmietnik cofając
Szybko się nagrzewa , już po około 1 km przebytej drogi leci ciepłe powietrze .
Jeżeli chodzi o kierowce i pasażera jest idealnie , fotele wygodne , miejsca sporo , tył raczej dla dziecka , gdyż pasażer , który ma 180 cm wzrostu na trasie 300 km poprostu będzie się męczył .
hehe , tutaj trudno powiedzieć , kupiłem mazde z uszkodzonym wydechem :) I niestety nie mam puki co czasu się za to wziąć , ale podejżewam ,że w środku będzie cichutko :)
No własnie .. tutaj zaczynają się wrotki , Moja Madzia miała dziurawy bak , na gazie nigdy nie jeżdziłem i jeżdzić nie będe , zrobiłem bak z 5 litrowego pojemniczka , taki prymityw , ale puki co mi służy , chodzi o to ,że przejeżdzam 5 km , defakto na dworze -10 , i połowy paliwa nie ma :) Więc katastrogfa jeżeli chodzi o spalanie . Mówie odrazu , silnik regulowałęm pod każdym kontem . :)
Hehe teraz najciekawsze :) Moja mazde kupiłem za cene jeżdzącego malucha 600 zł :) od kolegi , który kupił ją za 300 zł xD
Auto generalnie się nie psuje .
Nic takiego nie miałem , poza wymianą akumulatora ;)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 120KM 88kW [l/100km]

13,9