Ocena kierowcy - Mazda CX-3 Crossover

Silnik 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Rok produkcji 2016
Mazda CX-3 Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Karoseria : Rdza na karoserii
Od przebiegu ok.10.000 coś pukało w prawym przednim kole, serwis nic nie znalazł dopiero po przejechaniu 50.000 i zamiany serwisu znaleźli uszkodzony amortyzator.
Samochód 2 lata skończy w maju 2018 a już rdzewieje. Dodam że nie był uszkodzony, zakupiłem nowy w salinie
Wymienione miałem już sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacja, wymieniony miałem również skraplacz klimatyzacji i wczoraj zauważyłem że znowu mi nie działa regulacja temperatury
Po samochodzie japońskim oczekiwał bym abym nie musiał serwisu odwiedzać praktycznie co miesiąc. Chyba już nigdy nie kupie mazdy. Nie warta swojej ceny !!!.
To może wymienię listę co już mi w nim naprawiano: -przednia szyba sama pękła -przy 18.000 wymiana kierownicy bo się skóra wytarła - wymieniono mi dwa lusterka zewnętrzne -wymieniono sterowanie ogrzewania -wymieniono lampę pokrywy bagażnika bo wlewała się woda do środka klapy -wymieniono skraplacz klimatyzacji -wymieniono prawy przedni amortyzator Teraz muszę znowu jechać i zgłosić na gwarancje rdzewienie samochodu i sterowanie ogrzewaniem i czekam z niecierpliwością czym mnie teraz zaskoczy ;)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 SKY-G 120KM 88kW [l/100km]

8,7