Ocena kierowcy - Mazda CX-9 SUV

pawel, 7 lat temu
Silnik 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Rok produkcji 2007
Mazda CX-9 SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW 2007-2012 - Oceń swoje auto
Miał być commander ale coś się przestawiło i padło na mazdę cx9. Samochód jest duży ale mi to nie przeszkadza, wymienił bym więcej zalet niż wad. Zakupu nie żałuję miałem scenica i przesiadka na cx9 - kilkuletnie auto mnie pozytywnie zaskoczyło. Jak kogoś stać na utrzymanie i zobaczy te auto i nie przerażą go gabaryty - gwarantuję zakocha się w nim jak ja .
Poezja- cichutko przy ostrym naciśnięciu gazu budzi się bestia. Problemem jest zbiornik paliwa - na dużo w nim paliwa nie starczy- trzeba uważać żeby korka od paliwa nie wciągnęło do baku :)
Przyklejony do jezdni - prowadzenie bardzo komfortowe czułe - jak w innej mojej mazdzie 6 - na najwyższym poziomie. Na koleinach przy oponach ponad szerokości 250 trochę tańczy - auto trzma się jak na super glue :)
W widoczności cx9 jest dobrze trochę naciągane - bo ją lubię. Duży samochód jak myślisz że zaparkujesz go przed marketem na standardowym miejscu - to się mylisz wychodząc z niego nie otworzysz drzwi albo się pobrudzisz. widoczność z tyłu bez kamery oceniał bym przeciętnie - ponad 5m długości robi swoje.
Dobra

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.7 V6 MZI 277KM 204kW [l/100km]