Oceny Mazda Demio – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Mazda Demio

~Dejwid
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Bardzo przyjemny samochód za małe pieniądze. Jeździłem nim dwa lata po zdaniu prawa jazdy do momentu kiedy kupiłem większy i nowszy samochód. Wykręciłem nim w tym czasie 20 tysięcy kilometrów i nigdy nie odmówił mi posłuszeństwa. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to bardzo dobry wybór na pierwszy samochód, 63 konie nie odbierają resztek rozumu jednak na jedynce i dwójce potrafią zaskoczyć spod świateł, prosta budowa pozwala wykonać...
~pitus44
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
W swoim zyciu mialem juz wiele samochodów i stwierdzam, ze Mazda Demio bije na głowe nawet Toyote, nie mówiąc o niemieckich autach czy samochodach na litere F. Mazda ma oryginalną sylwetkę, jest idealnie dopracowana w środku, łatwo nią manewrowac, jest bardzo przestrzenna, wysoka co pozwala zwlaszcza malym dzieciom na fotelikach siedziec w prawdziwym komforcie. Niskie spalanie, super przyspieszenie, ostatni japończyk z Japonii. Auto absolutnie...
4,1
~Kamil
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
Auto super oszczędne, spalanie na poziomie 6l rewelacja. Części tanie jak do żuka, przez 4 lata wymienione tylko wahacz i łożysko koła nie licząc rzeczy takich jak olej i klocki. Trochę szkoda, że mazda zabrała z silnika od 323f trochę koni bo mogłaby mieć większą moc ale nie ma tragedii spokojnie objezdzam nią astrę g 1.4 mojej żony. Ogólnie nie żałuję zakupu.
3,4
~Krochmal
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
long story short - samochód zaskakuje kilkoma pozytywami, między innymi foremnym i całkiem pakownym bagażnikiem. wersja którą jeżdżę ma automatyczną skrzynię biegów, więc auto jest bardzo wolne i całkiem sporo pali, biorąc pod uwagę osiągi. samochód dostałem 'w spadku', ale drugi raz pewnie wolałbym się go pozbyć, dołożyć trochę i kupić coś większego. jednego demio nie można odmówić - bezawaryjności. mimo, że nie przepadam za tym autem, to...
~justusus
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Samochód bardzo przestronny i praktyczny o niskiej awaryjności (jak na stare auto) i cenie. Zaskoczeniem, jak na trochę "emerycki" wygląd, jest dosyć twarde zawieszenie, które daje całkiem sporo frajdy w zakrętach. Największa wada to za długa skrzynia biegów, przez co po mieście na dwójce auto przyśpiesza słabo. Blacha, wyciszenie i jakość plastików w środku jest na japońskim poziomie - mocno średnim
~dj4xm
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Dodając ocenę w skali gwiazdkowej do 5, nie możemy porównywać tej auta tej klasy z np. Passatem czy Golfami. Jest to najmniejsza Mazda z tego okresu, mimo wszystko większa niż Renault Clio - większa obszarem w środku. Niestety posiadając jednocześnie oba auta mam porównanie i odniesienie, dlatego daję 4 - bo zawsze można by zrobić to wszystko lepiej.
Dziennik kosztów dla Mazda Demio
9,3
8,6
4,1
~hagart
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Samochód jak na swoją klasę i cenę wykończony na prawdę dobrze i dosyć bogato wyposażony. Idealnie nadaje się dla kobiety lub dla emeryta. No może poza zawieszeniem, które mogło by być ciut miększe. Natomiast inny odbiorca pewnie będzie mile zaskoczony zachowaniem na drodze. Samochód się raczej nie psuje ale wiadomo, że jeśli ma kilkanaście lat to pewne podzespoły mogą być po prostu zużyte.
~soryu-
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Ogólnie dobry samochód, mały i manewrowy ale i pakowny. Na autostradzie spokojnie można jechać 140km/h (oczywiście przy zwiększonym spalaniu i hałasie). Jego gabaryty mogą powodować podatność na boczne podmuchy wiatru. Słabe oświetlenie przednie podstawowej wersji. Przede wszystkim niezawodny i bezawaryjny - zrobiłem nim już 75 tys. km i działa tak samo jak na początku.
~annabel
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Polecam każdemu. Samochodzik niewielkich gabarytów, ale bardzo pojemny i jednoczesnie łatwy do prowadzenia i parkowania. Ma duzo gadżetów (ABS, szyberdach, elektryczne lusterka, zmiana położenia fotela kierowcy wyżej - niżej, zmiana połozenia kierownicy itp.) jakich nie ma wiele nowych samochodów. Super.
~Baba_Yaga
Mazda Demio II
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
Gdybym miała kupić to auto raz jeszcze, zdecydowałabym się bez wahania! Niewielkie, ale pojemne, łatwo nim zaparkować. Zwrotne, gładziutko wchodzi w zakręt, prowadzi się bardzo przyjemnie, komfortowe. Co więcej trzeba?
Mazda Demio