Ocena kierowcy - Mazda Demio I

annabel, 13 lat temu
Silnik 1.3 16V 63KM 46kW
Rok produkcji 1999
Mazda Demio I 1.3 16V 63KM 46kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
Inne : Wszystko mnie pozytywnie zaskoczyło. Z tego rocznika (1999) samochód w bardzo dobrym stanie jezdnym i wizualnym oraz technicznym. Polecam kazdemu.
Polecam każdemu. Samochodzik niewielkich gabarytów, ale bardzo pojemny i jednoczesnie łatwy do prowadzenia i parkowania. Ma duzo gadżetów (ABS, szyberdach, elektryczne lusterka, zmiana położenia fotela kierowcy wyżej - niżej, zmiana połozenia kierownicy itp.) jakich nie ma wiele nowych samochodów. Super.
Posiadam Madzieńke od kilku miesięcy. kupiona z rozsądku. Japonczyk za niezłe pieniądze. Mój poprzedni \"maluszek\" Peugeot 107 niesety z przyczyn ekonomicznych musiał pójśc do sprzedazy. Teraz jestem bardzo zadowolona. Autko niewielkie wszedzie sie zmieści, ciche, spalanie troche za duże ale kłade to na karb zimy ......
Po Peugeocie 107 rewelacja. W \"trojaczku\" skrzynia biegów była tragicznie niedoskonała. Zdaniem serwisu Peugeot - skrzynia niekompatybilna - problemy z jedynka i wstecznym.
Jak dla mnie ok. Nie mam uwag.
Widocznośc bardzo dobra, zarówno z przodu jak i z tyłu. Duzy pozytyw.
Wystarczajaca. Jak na autko tej klasy i z tego rocznika bardzo dobra. Trudno dostepne i drogie części zamienne - niestety przekonałam sie o tym jak miałam tzw. szkodę parkingową. Ale to tylko w wypadku zdarzeń, bo nie wykazuje żadnych tendencji do psucia się.
Znać japońska solidność. Niejeden młodszy i wyzszej klasy model nie może sie pochwalic takim ogrzewaniem i wentylacja.
Jestem niewysoka, ale mój mąż i syn nie zgłaszają żadnych zastrzeżeń co do ilości miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu.
Silnika nie słychać, w przeciwieństwie do Peugeocika z 2007 roku.
Z ta ekonomicznościa jest róznie. Pali około 8 - 8,5 litra, ale kłade to na karb zimy. Może w sezonie wiosennym sie poprawi. Rozpieścił mnie peugeocik 1,4 HDI bo palił 5 litrów oleju.
Pozytyw zdecydowanie.
Oprócz szkody parkingowej o której pisałam wczesniej NIC nie zawiodło. Mechanik po przegladze pozakupowym ocenił, że ZERO sladów rdzy i stan bardzo dobry. Wymieniłam oczywiscie płyny i rozrząd, ale to standard przy zakupie uzywanego autka.
Brak usterek jak na razie. Książka serwisowa była prowadzona na bieżąco i też brak jakichkolwiek wzmianek o usterkach.
Mazda Demio I