Ocena kierowcy - Mazda E2000

remik, 17 lat temu
Silnik 2.2 D 75KM 55kW
Rok produkcji 1993
Mazda E2000 2.2 D 75KM 55kW 1989-2000 - Oceń swoje auto
zwinna jak osobówka pakowna niepozorna DRZWI DO PAKI!!! PRAWA LEWA STRONA!!! To jest super patent i klapa z tyłu!!!Mogloby być tylko trochę ciszej i cieplej zimą
mułowaty glośny ale mozna trochę pocisnąć tyle że trzeba uważać żeby nie przegżać silnika bo pójdą szybko uszczelki a wtedy to już lipa totalna
biegi 1 i 2 za krótkie
kierowanie bez wspomagania to siłownia ale zwinna na maźa wjedzie wszędzie i wszędzie wykręci
pelen blaszak ale nie ma co nażekać widocznośc dobra
hmm...dobra
niezbyt sprawne ogrzewanie zimą robi się ciepło po godzinie jazdy ale też bez przesady latem niemiłosierny upał bo silnik pod siedzeniami, głównie przy długich trasach
dla kierowcy miejsca jest w sam raz jak się nie ma dwóch metrów dla pasażerów... to autko dla żółtych
korki w uszy albo Vmax 60 km/h na 5 biegu
jak była sprawna to super! 7-8 litrów ropy na trasie!Tankując 25 litrów robiłem dobrze ponad 300 km z tego trochę po mieście nie forsowałem jej jednak za bardzo
DOKŁADNIE TO BYŁ MODEL E2200 "za cztery klocki trudno oczekiwać cudów ale co na mnie zarobiła to moje."
jeździłem dosyć wysłużonym i zaniedbanym egzemplażem kupionym za małą kasę ... trudno się rozwodzić na temat drobiazgów. Nic nie nawalało regularnie. Czasem coś pojedyńczego trzeba bulo poprawić wkońcu madzia przejechała równik 10 razy!!!
jeździłem dosyć wysłużonym i zaniedbanym egzemplażem kupionym za małą kasę ... do momentu jak nawalił alternator wszystko było ok. Póżniej zaczął sypać się silnik brała wodę jak wściekła i olej 5 l na 1000 km!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 D 75KM 55kW [l/100km]

8,7