Oceny Mazda MPV I

Oceny Mazda MPV I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mazda MPV I

~podroznik
Minivan 2.5 TD 115KM 85kW
najlepsze auto na wycieczki, wyprawy, wyjazdy itd. ale najlepiej nie zima - naped na tyl i troche "driftuje";) na lato boskie, po prostu ciezarowka. a ten moment obrotowy... nie czuc obciazenia. polecam
~Tomsh videotom@videotom.pl
Minivan 2.5 TD 115KM 85kW
takiego auta szukałem jest wygodne ,siedzi sie wysoko i można poczuć się ze jedzie się dobrym wypasem, przedewszystkim bezpiecznie. Części wcale nie sa takie drogie ,tylko trzeba czekać około tygodnia.
~krzych.skol@wp.pl
Minivan 2.5 TD 115KM 85kW
ogólnie auto jest super, mimo że mój model nie ma napędu na cztery koła to i tak wygląda jak rasowa terenówka, jest praktyczna, można wymontować wszystkie siedzenia i wtedy może służyć jako mała ciężarówka
~darko1969
Minivan 2.5 TD 115KM 85kW
Samochód dla większej rodziny i nie tylko,dla osób które chcą mieć komfortowe i co najważniejsze niezawodne auto.
~Robert-mazda-kujawy
Minivan 2.5 TD 115KM 85kW
tylko koszty wynikające z użytkowania \"jak dbasz tak masz \"
~Filip O. folszewski@artzone.pl
Minivan 3.0 i V6 154KM 113kW
Jak ktoś lubi duże samochody i tylny napęd polecam. Koszt przeglądów na poziomie zwykłego samochodu. Co 10 000 km praktycznie tylko części i płyny eksploatacyjne. Nietuzinkowy wygląd

Usterki Mazda MPV I

Mazda MPV I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,3
~melechowicz.gosc@wp.pl
Minivan 2.5 TD 115KM 85kW
brak jakichkolwiek czesci poza serwisem,a ceny w serwisie kosmiczne. niepolecam tego auta
~Anatol
Minivan 2.5 TD 115KM 85kW
Oryginalne części dostepne i bardzo dobrej jakości - nie kupuję zamienników (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~pepeII
Minivan 2.5 TD 115KM 85kW
Jak na diezla ok. mogłoby być lepiej - ale jak włącza sięturbina, słychać i czuć moc. (Wyciszenie)
~zadowolonyużytkownik
Minivan 2.5 TD 115KM 85kW
trochę głośny, ale prosty i tani w naprawach mało elastyczny,obroty silnika użyteczne to 2000-2500 poniżej i powyżej tych obrotów auto nie bardzo ma chęć do jazdy (Silnik)