Ocena kierowcy - Mazda MX-5 I

shawnm@interia.pl, 20 lat temu
Rok produkcji 1994
Mazda MX-5 I 1.6 115KM 85kW 1990-1994 - Oceń swoje auto
Gorąco polecam ten model. Moze autko nie ma takiego kopa jak inne dostepne na rynku, ale zapewnia niezawodnosc, duza frajde z jazdy, oraz dostepnosc czesci. Polecam stronke http://shawnm.w.interia.pl znajdziecie tam opis mojego auta, informacje techniczne, oraz inne ciekawostki o mx5. Stronka bedzie dzialac od grudnia 2003r.
Przyspieszenie dopiero tak od 3500 obr, ale ja takie lubie. Po zalozeniu 16stek auto stracilo troche przyspieszenia, nie ma nic za darmo. Najlepsza alternatywa wydaja sie 15stki.
Doskonała !!!!! Przełożenia nie wymagają żadnej siły, biegi wchodzą bez problemu. SUPER>
AUto trzyma sie doskonale drogi, jedynie w zimie trzeba uwazac, bo tył lubi odjeżdżać, ale wkoncu jest to tyl naped :)
Do przodu OK, do tyłu bez hardtopa beznadzieja. Z hardtopem dobra.
Wszystko na swoim miejscu. Brakuje tylko sterowania radia z kierownicy.
Mam skorzane fotele a jednak nie potrzeba ich podgrzewania, w zimie autko szybko sie nagrzewa w w srodku. W lato przydalaby sie jednak klima.
AUto dla dwoch osob, malo miejsca, ale po co komu to w roadsterze? Chce ktos wygode to niech kupi sobie limuzyne.
U mnie raczej tego brak - zmieniony wydech + filtr KN. C
Do przełknięcia. 10l w miescie srednio. Na trasie 8-9. Najprostszy przeglad ok 150zl = olej + wymiana oleju + filtr.
Cena wersji NA OK. Nowa wersja NB 2,5 niestety poza zasiegiem. Chociaz uważam ,że wersja do 1998 r upodobnila sie do hondy :( to minus mazdy.
Zawsze cos sie znajdzie ....
Na razie brak.
Mazda MX-5 I