Oceny Mazda MX-6 – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Mazda MX-6

~mbike@tlen.pl
Coupe 2.0 i 16V 115KM 85kW
Jeśli ktoś szuka komfortu, spokoju i super wygody niech zapomni o tym aucie. MX6 skierowana jest raczej dla młodych lubiących szybko się przemieszczać i zwracać na siebie uwagę bo wygląd tego samochodu mimo swojego wieku robi jescze niezłe wrażenie, a drzwi bez ramek są rewelacyjne.
~paul78uk@onet.eu
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
jak na razie, odpukac auto sprawuje sie rewelacyjnie. ale przyznac musze, ze bylo regularnie serwisowane, do 2003 roku w ASO, pozniej w warsztatch. autko uzytkuje w UK, wiec tutaj sa inne drogi, inaczej te auta sie starzeja. kupilem za 900 funtow, co jest praktycznie miesieczna najnizsza pensja w tym kraju :-)
~ SJ slavomir68@o2,pl
Coupe 2.0 i 16V 115KM 85kW
piękne auto można się zakochać ,jeżdzi się szybko ,uwaga na mandaty,zwraca na siebie uwage ,oryginalne mimo lat które ma,tanie w zakupie tanie w utrzymaniu,to jest to co chciałem,i można liczyć zawsze na fajną pasażerke!!! niezawodność japońska, polecam.
~Matt
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
Mi osobiscie podoba sie ten samochod - mimo ze mam dwa to tym mi sie najlepiej jezdzi i fakt ze jest stary nie robi mi roznicy bo wiem ze jak bede chical wybrac sie w trase to nim tam dojade i wroce a na dodatek bede mial komfort z jazdy.
~Andrzej Nowak
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
auto dla indywidualistow -nie wiem czy ktos zauwazyl ale nie jezdza nim drechy zlodzieje czy turki -od falafela to jest w nim chyba najpiękniejsze nigdy nie widzialem zadnego barachla prowadzacego mx6
~mariraul@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 i 16V 115KM 85kW
samochód, choc z minionej epoki motoryzacyjnej, bo 12 lat to sporo czasu, jest wyjątkowy, posiada niezaprzeczalny urok i styl, no i ten czarujący wygląd, nawet dziś laski się za nim oglądają:) samochód dla kogoś, kto niekoniecznie chce jeździć czymś z masowej produkcji, auto z "duszą"
~barycjusz@tlen.pl
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
TO co prezentuje sobą Mazda MX-6 (nieprzeciętny wygląd i właściwości jezdne) wyróżnia JĄ na polskich drogach. Obok tego samochodu nie można przejść obojętnie. Każdy z nas kierowców lubi sytuacje gdy przechodnie oblepiają wzrokiem Nasz samochód. I o to chodzi. Ja osobiście jestem zakochany.
~Zwierzaczek20
Coupe 2.0 i 16V 115KM 85kW
Jak na swój wiek, budzi bardzo duże zainteresowanie. Rzadkość tych modeli czyni to auto wyjątkowym.
~saffron
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
Nie żałuję zakupu i wydanych na nią pieniędzy, bo jazda tym samochodem daje masę przyjemności. Szkoda tylko że napęd ma na przód, bo dość szybko zrywa trakcję jeżeli asfalt jest wilgotny
~marcin
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
samochód jest świetny nigdy mnie nie zawiódł!!! I nie oszukujmy się najlepsze laski na niego lecą.
Mazda MX-6