Oceny Mazda RX-7 III

Mazda RX-7 III - Oceń swoje auto

Oceny Mazda RX-7 III – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mazda RX-7 III

Mazda RX-7 III
Generalnie duza przyjemnosc z jazdy jak ktos lubi szybka jazde bez trzymanki ;> Bardzo dobre przyspieszenie jak i rewelacyjnie krotka droga hamowania (36,5m ze 100km/h) daje spora przewage nad innymi autkami, sztywne zawieszenie i dobze rozlozony srodek ciezkosci sprawia iz auto sie dobze prowadzi. Przestrzegam jednak przed jazda na czyims ogonie po zakretach z predkoscia powyzej 230 km/h gdyz auto moze zaczac tracic przyczepnosc zewzgledu na...
~Jarod... Zielona Góra [email protected]
Mazda RX-7 III
Rx7 auto o 96% wydajnosci silnika niesamowicie te auto sie nadaje do tuningowania silnik moze miec 550 PS po tuningu bardzo dobre osiagi jak na takie auto jest to auto dla kolekcjonerow i ludzi dla ktorych 200 km to jest malo........Jarod
Mazda RX-7 III
Mazda Rx-7 jest już fabrycznie doskonałym samochodem przystosowanym do dynamicznej jazdy i przy tym doskonale trzyma się drogi. Lecz gdy dodamy trosze spoilerów ładny układ wydechowy i poszeżymy nadkola to poprostu po spojrzeniu się na te auto praca naszego serca może zostać wstrzymana.
~OLO_SSJ6
Mazda RX-7 III
Fajne autko, o niebanalnej, zgrabnej sylwetce i mocnym silniku. Jeśli kogoś stać, to polecam.
Mazda RX-7 III
Jeżdżę nim od 6 lat,Jazda sprawia niesamowitąprzyjemność, ale to kosztuję.No i ta wyjątkowość.
~rx7-fan
Coupe 1.3 Wankel 255KM 188kW
Mazda RX-7 III
Silnik jest rewelacyjny. Dynamiczny, elastyczny, szybko wchodzi na obroty - 5,5 sekund do setki. Fajne uczucie jak wbija w fotel :) (Silnik)
~Kierowca RX-7
Mazda RX-7 III
Naprawde ten wóz jest świetny
~Robert rx7:D:D:D
2,8
~archi
Coupe 1.3 Wankel 255KM 188kW
Mazda RX-7 III
miałem to cacko tylko po jakis 6 miesiacach juz mnie wkurzalo-za maly samochod,za malo miejsca,silnik cichy,ładnie brzmi (Silnik)