Oceny Mazda Xedos 9 2.0 V6 160KM 118kW 1992-1995

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mazda Xedos 9 2.0 V6 160KM 118kW 1992-1995

~Kowalski - Poznań
9 2.0 V6 160KM 118kW
jak na ten rocznik, to mercedesem 124 nie jest, ale jeżeli nieużytkuje się auta intensywnie tj. do 20 tys rocznie, można ją polecić, Bardzo atrakcyjny wygląd lecz słaby promień skrętu - naprawdę słaby.
~Pooh
9 2.0 V6 160KM 118kW
Mam to autko od pnad roku na alu 18 i 215 :) jestem strasznie zadowolony!!! no i jeszcze mam sportowe zawieszenie wiec wlasciciele wiedza o czym mowie do ziemi mi bardzo blisko ale jezda tym samochotem to czysta przyjemnosc!!! pali mi jak poprzednie auto czyli civic wiec na ta moc jest to bardzo przyjemne zaskoczenie!!! Polecam wszystkim fanom jazdy zarowno agresywnej jak i wysublimowanej:) bo ten wozik ma to wszystko!!!
~Carlos mkarel@o2.pl
9 2.0 V6 160KM 118kW
Autko super! bezawaryjne. daje dużo radości z jazdy! nie pali za wiele a silnik jest CUDOWNY! Teraz jak wsiadam do 4-cylindrowca to mam wrażenie, że się trzęsie jak by coś się popsuło. nie wiem jak z automatem, ale podobno dobrze się sprawuje automat w tym autku.. tylko że ma 4 przełożenia..
~Carlos mkarel@neostrada.pl
9 2.0 V6 160KM 118kW
Autko super, świetnie jeżdzi jest bardzo wygodne, kpmfortowe typowe na długie trasy, bo jazde w mieście utrudnia wielki promień skrętu... Jedyny minus to wysokie spalanie... ale ile frajdy z jazdy... mimo przebiegu i wieku auta nic nie trzeszczy i nie skrzypi... poprostu super!
~daw23@wp.pl
9 2.0 V6 160KM 118kW
uważam że auto jest ok lecz jak sie cos zepsuje to masakra. Naprawy trzeba liczyc na tysiace a nie na setki. Potrzebuje pilnie dwa czujniki do ABS do tylu własnie do Xedosa. Pilnie zakupie. czekam na oferty moj nr gg to 5972214
~Magus
9 2.0 V6 160KM 118kW
Kocham to auto! Mimo upływających lat nie straciło nic na atrakcyjności. Każdy kto ma to auto lub miał okazję chwile nim pojeździć doskonale wie o czym mówie. Wciąż sie wyróżnia sposród całej masy otaczających nas aut :o)
~Marek
9 2.0 V6 160KM 118kW
11 letnie auto jakie kupilem pól roku temu w cenie polowy nowego C3 idealne.Jeżdzilem do tej pory Golfami III, Pasatami, Audi4 ale takiej jakości i niezawodności nie spotkalem!Nie sprzedam go chociaż jeżdże także nowym A4.
~marco
9 2.0 V6 160KM 118kW
jak dla mnie auto bez wiekszych zarzutow, poza wymienionymi usterkami autko prowadzi sie rewelacyjnie, co do czesci sa w cenach przystepnych jezeli mowimy o zamiennikach, orginaly dosyc drogie,
3,8
~promyk5
9 2.0 V6 160KM 118kW
Było by doskonale, jak na wiek auta, ale ta uszczelka pod głowicą:(
~lapa@srg.vectranet.pl
9 2.0 V6 160KM 118kW
do v6 warto lac nawet po 15l benzyny ale ona za to cos da,trzeba stosowac drogie oleje i delikatnie traktowac na zimnym silniku
Mazda Xedos 9