Ocena kierowcy - Mercedes 190

magical2, 20 lat temu
Silnik 1.8 i 109KM 80kW
Rok produkcji 1991
Mercedes 190 1.8 i 109KM 80kW 1990-1993 - Oceń swoje auto
Jest ok.Strzał w dziesiątke ,jak powiedział mój znajomy taksówkarz "Jeżeli raz skosztujesz jazdy mercedesem to będziesz jeździł mercedesem do końca życi!!!!" To chyba żeczywiście prawda następna bedzie 124 a potem S classe :)
silniczek ok, wystarczająco żwawy, pomimo lpg 180 na autostradzie robi bez żadnych problemów,jak na 12 letnie autko the besciak
automacik nieprzekonanym podpowiem,że sam podchodziłem z niedowierzaniem,ale teraz się zakochałem!Po mieście bomba!Ważne - dwa tryby pracy ekonomiczny i sportowy, dłuższe przełożenia
nic nie stuka, pomimo że na Polskich dziurach już zrobił 70 tyś,jak narazie wymieniłem tylko sfożnie
kiepskie lustra zwłaszcza prawe,pomimo że elektryczne nadaje się tylko do parkowania
wszystko na swoim miejscu ;]
ok. w zimie nie paruje i momentalnie się grzeje,posiada szyberdach niezastąpiony w lecie,jedyna wada dmuchawa czasem piszczy,ale sama się naprawia !!!!!!!
jestem wysoki także fotel odsówam na maksa i mam dużo miejsca, co niestety powoduje,że za mną praktycznie go nie ma,po za tym ok.możliwość ustwienia fotela kierowcy we wszystkich możliwych płaszczyznach
ok. w samochodzie jest cicho,
części duży wybór niskie ceny ,mnóstwo zamienników pali,to automat do 14lpg przy ostrej jeździe
W tej cenie najpoważniejsi konkurenci to BMW serii 3 i Audi 80 ,ale MB 190 to przy nich samochód z kalasą
w zasadzie wymieniam tylko klocki i olej filtry itp.
padła cewka zaplonowa ,wymieniłem też sfożnie z przodu te górne ,na 70 tyś. to chyba niewiele
Mercedes 190