Ocena kierowcy - Mercedes 190

Silnik 2.0 i 122KM 90kW
Rok produkcji 1991
Mercedes 190 2.0 i 122KM 90kW 1982-1993 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Orginalne sportline kubełki bardzo wygodne samopoziomujące zawieszenie swietnie sie spisuje trzyma sie drogi i daje mnóstwo frajdy z jazdy. Bardzo dobra widoczność
K-jet jest trochę upierdliwy (załączanie sie ssania Przy każdym odpaleniu silnika i trzeba czekać aż obroty spadną potrafi czasem wkurzyć szczególnie jak człowiek sie spieszy)
4biegi w mieście w zupełności wystarczają jednak na trasie brakuje 5 i to bardzo. Jednak auto jest dynamiczne i spalanie w mieście to jedyne 8,4 litra
Swietnie trzyma sie zakrętów
Dla 4 osób idealne gdyż 5 to już tłok :)
Musze wymieć uszczelki w drzwiach ale nie jest złe
Spalanie przy dynamicznej jeździe po mieście przy 4 biegowej skrzyni i 2 litrowej benzynie przy częstym staniu w korkach w 25 letnim aucie to 8,4 litra dla mnie to świetny wynik gorzej na autostradzie przy 180 momentami ciut więcej wyszło mi 23 litry jest trochę przerażajace ale zobaczę niebawem jak bedzie jeździło na 5biegowej skrzyni. Nie wiem skad głupi wymóg że średnie minimalne średnie musi być wyższe niż minimalne spalanie przy oszczędnej jeździe Średnio wychodzi 9-9,5 na to co jeżdzę A na trasie przy spokojne jeździe 100-120 spalanie 11 litrow
Kupiłem za 5tys ma wszystko co jest potrzebne do jazdy nie sprawia większych problemów czesci tanie czego chcec wiecej

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 122KM 90kW [l/100km]

10,3