Ocena kierowcy - Mercedes 190

dzidekkkkkkkkkk, 17 lat temu
Silnik 2.0 i 122KM 90kW
Rok produkcji 1992
Mercedes 190 2.0 i 122KM 90kW 1982-1993 - Oceń swoje auto
samochód jest super szukajcie w beżowej tapicerce ze skrzynią czwórką i klimą, już nie przesiądziecie się do innego samochodu naprawdę polecam nie 124 tylko 190 tylko 2-litrówka
super jeździ jak marzenie na dwójce ma takiego kopa, trójeczka i jeszcze pisnąć potrafi
bajer, ale 4 – i wystarczy, spoko przełożenia
fajnie mogli zrobić napęd na przód, dziur nie czuć, trzyma się drogi przy ostrych manewrach ogólnie jestem mile zaskoczony
bardzo dobra, duża szyba z przodu dobra widoczność gabarytów auta, kobitki widać w całej okazałości
super zegary pierwsza klasa wykończenia luksus, a jak ktoś widział jak w mercedesie wyjmuje się dolne dywaniki po prostu mistrzostwo świata, można je prać w domu, konstrukcja foteli przód naprawdę arcydzieło, tapicerka w moim beżowa coś pięknego drewno bajerek polecam
cieplutko 2 strefowe ogrzewanie fajna rzecz, dogrzany jest po prostu ekstra nie mam klimy , ale zakładam - też podobno fajnie poleca na zimę
kierowca bardzo dobrze pasażer obok też spoko z tyło za moim siedzeniem ciężko się siedzi, ale nie jest źle
silnika prawie nie słychać, jak bym nie widział obrotomierza to w ogóle nie wiedziałem, że jadę poprostu ekstra
pali tak jak powinien w końcu to 2 litry 126 koni to potrzebuje paliwka
bardzo dobra
wszystko oki jak jest zadbany to wszystko dział jak nowe
nie zanotowałem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 122KM 90kW [l/100km]