Oceny Mercedes CL W215 Coupe

Oceny Mercedes CL W215 Coupe – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mercedes CL W215 Coupe

~Tomek
Coupe 5.0 306KM 225kW
autko kupiłem sprowadzone z Japonii. z przebiegiem 70tyś za 45tyś zł .Powoli go robię tak pod siebie ,auto zastane,więc większość gumowych elementów stwardniała(poduszki pod silnikiem, skrzynią ,całe zawieszenie ,uszczelki itd) . zimą przymroziło mi zaworek od zawieszenia ABC ,wszystkie sprawy związane z eksploatacją (filtry płyny itp) zmiana świateł na eu .jeżeli ktoś da za autko tyle co ja musi się liczyć z wydatkami na samym początku ja...
4,1
~PrzemoMN
Coupe 6.0 367KM 270kW
Problemy techniczne zaważyły na tak niskiej ocenie. Gdy auto działa, to jest to super samochód. Zaskakująco dobrze wyciszony i nawet komfortowe zawieszenie (jeździłem S-ką W140). Jednakże, gdy się trafi na egzemplarz, którego poprzedni właściciel niewiele serwisował, to się robi z niego potworna skarbonka. Największy problem z tym autem, to znaleźć dobry serwis, który na prawdę zna się na V12-tkach. A z tym jest trudno. Moje auto było...
~pepe
Coupe 6.0 367KM 270kW
Bardzo luksusowe auto za niskie pieniądze. Wygodne dla kierowcy i pasażera, tylna kanapa raczej dla małych dzieci. Genialny silnik.
~orbit16@wp.pl
Coupe 5.0 306KM 225kW
no cóż, napewno S-classe 3,2CDI jest bardziej ekonomiczna, ale CL jest poprostu piękny. wnętrzne to po prostu dzieło sztuki. S-classe to przy nim nic ciekawego.
~Adam
Coupe 5.0 306KM 225kW
Jedynie przeciek na uszczelnieniu tulei wtyczki, co łatwo idzie naprawić. (Skrzynia biegów)
~markef1@op.pl
Coupe 5.0 306KM 225kW
od 9 przy 90 do 20 na trasie przy 200 non stop. miasto 14-15 (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~CEZAR
Coupe 5.0 306KM 225kW
Powiem tak jeżdże cl 500 2 lata zrobiem nim ok 50 000 km co prawda spalnie średnie jest na poziomie 14,5l lecz komfort jazdy jest naprawde na najwyższym poziomie.Autko jest wyposażane naprawde soldnie i nie ma się co dziwić jest to przecież S klasa w nadwoziu coupe.Nie ma co ukrywać jest to autko drogie w eksploatcji wiec przecietnego Kowalskiego napewno nie bedzie stać na jego utrzymanie.Polecam idealne poacznie dobrych osiągów oraz komfortu. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~szymi
Coupe 6.0 500KM 368kW
~M RUSIN
Coupe 5.0 306KM 225kW
Mile widziana plynosc finansowa troszke pali ale pomimo to warto daje tyle frajdy z jazdy ze szok!!! polecam (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Mercedes CL W215 Coupe