Ocena kierowcy - Mercedes CL W215 Coupe

Tomek, 4 lata temu
Rok produkcji 2003
Mercedes CL W215 Coupe 5.0 306KM 225kW 1999-2006 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : nie wiedziałem że w cl jest tak komfortowo
autko kupiłem sprowadzone z Japonii. z przebiegiem 70tyś za 45tyś zł .Powoli go robię tak pod siebie ,auto zastane,więc większość gumowych elementów stwardniała(poduszki pod silnikiem, skrzynią ,całe zawieszenie ,uszczelki itd) . zimą przymroziło mi zaworek od zawieszenia ABC ,wszystkie sprawy związane z eksploatacją (filtry płyny itp) zmiana świateł na eu .jeżeli ktoś da za autko tyle co ja musi się liczyć z wydatkami na samym początku ja wsadziłem na razie 15tyś zostało jeszcze pare spraw do zrobienia w 5tyś powinienem się zmieścić . Użytkuję go cały rok jeżdżę na co dzień jestem zadowolony. Mogę go polecić każdemu kto chcę mieć ładne autko w rozsądnych pieniążkach
świetny motor ,mocny i ekonomiczny. Pomimo że mam go rok to ciągle się ciesze jak stoję jako pierwszy na światłach :)
zawieszenie ABC majstersztyk .na sporcie jedzie jak przyklejony ,na komforcie prawdziwa S-klas
jak ktoś potrafi jeździć to nie ma żadnych problemów z zaparkowaniem tych 5 metrów
wszystko jest tam gdzie się tego spodziewasz
chłodzi szybko . zimą przydało by się webasto bo nagrzewa się do komfortowej temperatury dopiero po przejechaniu 7km
wsiadanie na tylne siedzenia troszkę utrudnione,ale jak się zasiądzie to dla gościa 180 cm wygodnie miejsca tyle samo co w S ce.Na przednich fotelach bardzo przyzwoicie
po prostu cisza przy prędkości 140km rozmawiasz szeptem tak jakbyś stał na światłach
części troszkę drogie , bo nie ma zamienników .Myślałem że większość części będzie pasowało od S klas , niestety pomyliłem się
teraz można znaleźć ładne sztuki za 60tyś więc do takiej jakości to idealnie
na razie sporo się dzieje, bo autko więcej stało niż jeździło
nic oby tak dalej

Pb - zużycie paliwa dla silnika 5.0 306KM 225kW [l/100km]