Oceny Mercedes CLC

Mercedes CLC - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes CLC

~Jurek1968
Sportcoupe 1.8 (180 Kompressor) 143KM 105kW
Sportowa linia nadwozia, mocny i elastyczny silnik, dużo miejsca dla kierowcy i pasażera, spory bagażnik, bogate wyposażenie, bezawaryjność.... to w skrócie. Jestem pierwszym właścicielem tego mercedesa. Jeżdżąc do pracy tygodniowo pokonuje dość dużą ilość kilometrów, do tego dochodzą jeszcze inne wyjazdy takie jak jakieś zakupy czy wakacje. Przez 4 lata przejechałem tym samochodem prawie 170000km i muszę przyznać że jest to chyba najbardziej...
~JANUSZ
Sportcoupe 1.8 (180 Kompressor) 143KM 105kW
Zdecydowanie polecam Auto bardzo wygodne, zwinne, oszczędne i dynamiczne. Do produkcji tego modelu została zastosowana płyta podłogowa i wiele innych części z modelu w203. Dzięki temu rozwiązaniu auto jest tanie w utrzymaniu i nie posiada żadnych chorób wieku dziecięcego. W salonie mercedesa oglądałem również model klasy C na nowej płycie podłogowej (w204), jednak co do tego \"NOWEGO\" modelu miałem dużo wątpliwości i zdecydowałem się na...
~Błażej
Sportcoupe 2.1 (220 CDI) 150KM 110kW
Jak na markę i udogodnienia jakie posiada to to auto nie jest drogie myślę że jest to dobry wybór jak na tą półkę cenowa i wystrzału cenowego na rynku. Raczej bym powiedział że auto jest idealne na cykl mieszany wygodne do miasta i na trasy do 1000km.
~rosomak
Sportcoupe 1.8 (180 Kompressor) 143KM 105kW
Autem przejechalem z 20000 tys km. Auto kupilem jako 3 latka. Kompletnie bezawaryjne, oszczedny i dynamiczny silnik 1.8 komp.. Drobne mankamety takie jak trzeszczacy fotel kierowcy i plastiki bagaznika.Duzy bagaznik i sporo jak na coupe jest miejsca z tylu. Polecem ten samochod
~Mazik
Sportcoupe 1.8 (180 Kompressor) 143KM 105kW
Oszczędne, niezawodne i piękne auto. Może nie jest najtańsze ale z pewnością warte każdej wydanej złotówki. Samochodem przejechałem ponad 90tys. km i praktycznie nie miałem z nim żadnych problemów. Auto jest bardzo wygodne, bezpieczne i przestronne. Wykończenie w środku jest na najwyższym poziomie. Polecam egzemplarze z niezawodnym i oszczędnym silnikiem 1.8 kompressor.
4,1
~Łukasz
Sportcoupe 3.5 V6 (350) 272KM 200kW
Tak jak pisano w jakimś artykule można nim podjechać pod operę i się dobrze prezentuję ale również można wyskoczyć nim na tor
~Ernest Galski
Sportcoupe 1.8 (180 Kompressor) 143KM 105kW
To dobry,udany samochód i prawdopodobnie zostanę z nim do końca życia.
~Dźwigu
Sportcoupe 1.8 (200 Kompressor) 184KM 135kW
Przesympatyczne coupe mercedesa. Uwielbiam nim bryknąć. Trzyma się drogi jak przyklejony!
~dźwigu
Sportcoupe 1.8 (200 Kompressor) 184KM 135kW
Małe, szalone coupe Mercedesa, zwarte autko, świetnie się prowadzi w zakrętach. Silnik 184 km doskonale sobie radzi, do tego stopnia że nie jeden mocno się zdziwił ;-)
~przemo.74
Sportcoupe 1.8 (180 Kompressor) 143KM 105kW
Idealne autko do potrzeb...żony,użytkuje na codzień. Dom-praca-okolica-dom