Oceny Mercedes CLC

Mercedes CLC - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes CLC

~Jurek1968
Mercedes CLC
Sportowa linia nadwozia, mocny i elastyczny silnik, dużo miejsca dla kierowcy i pasażera, spory bagażnik, bogate wyposażenie, bezawaryjność.... to w skrócie. Jestem pierwszym właścicielem tego mercedesa. Jeżdżąc do pracy tygodniowo pokonuje dość dużą ilość kilometrów, do tego dochodzą jeszcze inne wyjazdy takie jak jakieś zakupy czy wakacje. Przez 4 lata przejechałem tym samochodem prawie 170000km i muszę przyznać że jest to chyba najbardziej...
~JANUSZ
Mercedes CLC
Zdecydowanie polecam Auto bardzo wygodne, zwinne, oszczędne i dynamiczne. Do produkcji tego modelu została zastosowana płyta podłogowa i wiele innych części z modelu w203. Dzięki temu rozwiązaniu auto jest tanie w utrzymaniu i nie posiada żadnych chorób wieku dziecięcego. W salonie mercedesa oglądałem również model klasy C na nowej płycie podłogowej (w204), jednak co do tego \"NOWEGO\" modelu miałem dużo wątpliwości i zdecydowałem się na...
~rosomak
Mercedes CLC
Autem przejechalem z 20000 tys km. Auto kupilem jako 3 latka. Kompletnie bezawaryjne, oszczedny i dynamiczny silnik 1.8 komp.. Drobne mankamety takie jak trzeszczacy fotel kierowcy i plastiki bagaznika.Duzy bagaznik i sporo jak na coupe jest miejsca z tylu. Polecem ten samochod
~Mazik
Mercedes CLC
Oszczędne, niezawodne i piękne auto. Może nie jest najtańsze ale z pewnością warte każdej wydanej złotówki. Samochodem przejechałem ponad 90tys. km i praktycznie nie miałem z nim żadnych problemów. Auto jest bardzo wygodne, bezpieczne i przestronne. Wykończenie w środku jest na najwyższym poziomie. Polecam egzemplarze z niezawodnym i oszczędnym silnikiem 1.8 kompressor.
~Dźwigu
Mercedes CLC
Przesympatyczne coupe mercedesa. Uwielbiam nim bryknąć. Trzyma się drogi jak przyklejony!
~dźwigu
Mercedes CLC
Małe, szalone coupe Mercedesa, zwarte autko, świetnie się prowadzi w zakrętach. Silnik 184 km doskonale sobie radzi, do tego stopnia że nie jeden mocno się zdziwił ;-)
~przemo.74
Mercedes CLC
Idealne autko do potrzeb...żony,użytkuje na codzień. Dom-praca-okolica-dom
~Andrzej
Mercedes CLC
Takiego samochodu szukałem, niewielkie coupe z przestronnym wnętrzem dla czterech osób. Polecam szczególnie dla osób szukających używanych samochodów w dobrym stanie.
~Misha
~Mar.Ukol
Mercedes CLC
Przelozenia dobrze dobrane,zbyt dlugie ruchy dzwigni (Skrzynia biegów)