Ocena kierowcy - Mercedes CLK W208 Coupe C208

rataj_111, 7 lat temu
Silnik 2.0 16V Kompressor 192KM 141kW
Rok produkcji 2000
Mercedes CLK W208 Coupe C208 2.0 16V Kompressor 192KM 141kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
super auto, piękna linia, niepowtarzalny wygląd, bardzo rzadko spotykane na drodze, jeśli chcesz się wyróżnić to naprawdę warto ale wybieraj auta które kosztują więcej niż 15 000, poniżej tej kwoty to niestety szroty. Cena tych aut powoli już rośnie, a na pewno nie zmaleje zadbanego egzemplarz. Auto bardzo komfortowe, nie do sportu chociaż nie jednemu już pokazało gdzie jego miejsce w hierarchii, 192 km spokojnie pozwalają na ruszenie 1 ze świateł super spasowanie wnętrza, niestety minusem blacha ale nie w przypadku mojego egzemplarzu ( auto z Włoch) 2 lata w Polsce i zero rudej, auto nie bite i pewnie dlatego co rzadkość niestety koszty utrzymania niestety spore i nie słuchajcie że to tanie auto, mercedes musi kosztować, sam fakt że cały oryginalny układ wydechowy kosztuje ponad 17 000, trzeba mieć kasę żeby nie było wstydu jeździć tym mercedesme a większość na naszych droga to po prostu zaniedbane egzemplarze kupione przez młodych chłopaków dla szpanu, których stać jedynie na auto... Jednym słowem super auto ale nie tanie
silnie super, dynamiczny a przy tym bardzo ekonomiczny jak na tak starą jednostkę, spokojnie 6,5 , 7 litra w trasie do osiągniecia przy 192 koniach to naprawdę dobry wynik, w miesicie około 11 trzeba liczyć Mi srednie spalanie wychodzi około 8, 9 litrów, uznaje to za super wynik
Skrzynia u mnie niestety manualna i nie jest to najlepsze połączenie z mercedesem, biegi wskakują dość precyzyjnie ale już musiałem wymieniać na inna
samochód prowadzi się bardzo pewnie chociaż układ jest dość miękki ale akurat taki do mecedesa pasuje
do tyłu niestety dość słaba widoczność ale nie jest źle
w aucie jest wszystko logicznie rozmieszczone tak jak powinno być, wszystko na swoim miejscu
klima 2 strefowa bardzo skutecznie schładza, a zimą z nawiewów bardzo szybko leci ciepłe powietrze, skutecznie odparowuje szyby
pomimo że jest to 2 drzwiowe coupe miejsca jest bardzo dużo nawet dla pasażerów z tyłu, pasażerowie o wzroście 180 nie będą narzekać Bagażnik tez bardzo pojemny
to akurat pięta tego samochodu, nie tego oczekuje się od mercedesa, mogłoby być ciszej
powiem krótko, mercedes musi kosztować i nie jest tu tanio jak piszą inni, mój egzemplarz był w super stanie ale żeby doprowadzić go do ideału, dołożyć wyposażenia żeby był ful, nowe opony i felgi oraz gaz to uzbierała się już suma 20 000, tanio nie jest ale auto jest tego warte
jak dla mnie super auto warte swojej ceny materiały 1 klasa drewno to drewno, skóra to skóra, nie dotkniemy w nim również twardych tandetnych plastików

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V Kompressor 192KM 141kW [l/100km]

9,1