Lista ocen Mercedes Klasa A W168 1.6 102KM 75kW 1997-2004 (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Przestrzeń to główna zaleta wersji long. Osoby siedzące z tyłu mogą wygodnie ułożyć nogi w dowolnie wybranej pozycji. Żaden kompakt nie jest w stanie zapewnić takiego komfortu. Tylną kanapę można przesuwać, tak aby zwiększyć przestrzeń bagażnika. Można też regulować kąt oparcia tylnej kanapy w sposób podobny do foteli przednich. Podłoga w kabinie jest płaska, a kanapę i fotel pasażera można zdemontować. W ten sposób mercedesik przeobraża się w...
~sir_ryszard
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Nie oszukujmy się, mały samochód zwany przeze mnie \"bobik\" to i miejsca nie za wiele. Na nogi oczywiście, bo na szerokość nie można wiele zarzucić. Pomaga przesuwana kanapa tylna, w zależności czy chcemy dać więcej miejsca pasażerom, czy też przeznaczyć na bagaże w było, nie było, niewielkim bagażniku. Nie wiem czy to 300 czy ile litrów, ale Saab miał 500 ;) Ocena przeciętna (3)
~MMB
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Jak na niewielkie rozmiary zewnętrzne - całkiem przestronne auto, spokojnie 4 dorosłe osoby jadą 700km nad morze. Jedyny problem to niezbyt wielki bagażnik - choć można go powiększyć, przesuwając tylne fotele do przodu (np. gdy jadą na nich dzieci).
~niki129
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Auto jest bardzo praktyczne. Na przednich siedzeniach mamy do dyspozycji więcej miejsca niż w niejednym samochodzie klasy średniej. Z tyłu przeciętnie, za to duży ustawny bagażnik. Dodam że tylna kanapę można całkowicie zdemontować z samochodu.
~Bartosz
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Z przodu bardzo dużo miejsca. Nawet więcej niż w teoretycznie większych samochodach. Z tyłu ciasno na nogi i człowiek siedzi trochę w dziwnej pozycji wiec raczej dłużej jak 2 godziny tam bym nie chciał przebywać .
~mike
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
wbrew pozorom nie jest aż tak źle. z przodu jest całkiem ok. siedzi się wyżej więc ma się poczucie większego bezpieczeństwa i lepszą widoczność, z tyłu nie jest już tak dobrze. powyżej 180 cm będzie niewygodnie
~sir_ryszard2
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Przestrzeni z przodu jest pod dostatkiem, z tyłu powiedzmy że może być. Pojemność bagażnika 390 litrów. Nie mam rodziny, to tak naprawdę mi to zwisa, chociaż wolałbym więcej przestrzeni we wnętrzu i bagażniku.
~ja
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Jak na klasę A, to miejsca jest bardzo dużo zarówno z przodu jak i z tyłu. Fotele można dowolnie ustawiać, wyjmować i składać. Na minus, dość niewygodne fotele.
~sebastian_sz@NOSPAMpoczta.onet.pl
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Z przodu dużo miejsca, choć trzeba poszukać wygodnego ustawienia kieroznicy i fotela, z tyłu wystarczająca (wersja krótka). Bagażnik także dośc duży jak na tak małe auto.

Mercedes Klasa A W168 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Zrubek12
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Jak na tak małe auto kierowca i pasażerowie mają dosyć sporo miejsca, zarówno na nogi jak i nad głową.