Lista ocen Mercedes Klasa A W168 1.6 102KM 75kW 1997-2004 (20) - Widoczność

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sir_ryszard
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Z racji tego, iż auto jest małe, tzn. krótkie bo na pewno nie wąskie widoczność jest okej. Przód jest charakterystycznie ścięty przez co w ogóle go nie widać. Nie jest to wadą, bo we wcześniejszych brykach również nie widziałem zbyt dobrze przodu, a można napisać, iż w ogóle go nie widziałem. Do tyłu w zasadzie bez problemu. Parkuje się świetnie ale mam jeden, dla mnie bardzo istotny mankament o czym wspomnę. Lusterka boczne są dzielone i...
~Jacek
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Jak w vanie. Siedzi się wyżej niż w typowym aucie, a więc widać też więcej. Dałem cztery gwiazdki z powodu zagłówków tylnej kanapy które przesłaniają widok do tyłu. Zdemontowanie środkowego rozwiązuje problem. W wersji clasic jest regulacja wysokości foteli kierowcy i pasażera!!.
~MMB
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Dość dobrze, jedynie lusterka boczne podzielone na dwie strefy (niby dla uniknięcia martwego punktu obok auta) - mi to akurat przeszkadza, dostaję od tych lusterek oczopląsu.
~sir_ryszard2
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Do przodu dobrze, mogą przeszkadzać jedynie słupki boczne, do tyłu również jeżeli odwracamy głowę. Lustra boczne i wsteczne ewidentnie sobie nie radzą. Są po prostu za małe.
~sebastian_sz@NOSPAMpoczta.onet.pl
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Do przodu i do tyłu świetnie, troszkę gorzej tylne narożniki przez design, ale coś za coś. Jak na tak ciekawie zaprojektowaną linię okien widoczność jest całkiem dobra.
~ja
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Kierowca czuje się w tym aucie jak w minibusie - bardzo wysoko siedzi. Problem stanowi duży słupek ograniczający widoczność.
~Bartosz
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Tu jest bardzo dobrze, siedzi się wysoko, duże szyby, trochę przeszkadzają przednie słupki ale to wada każdego nowego samochodu.
~mike
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
parkowanie w mieście to przyjemność, taki ięszy maluch - wszędzie zaparkujesz. Może do ylu nienajlepiej widać ale to drobiazg.
~Marian
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Ocena zaniżona przez widoczność do tyłu. Kierowca przyzwyczajony do lusterek ma problemy.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa A W168 1.6 102KM 75kW
8,1
10,8
~pszandala
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
przód całkiem dobry, wysoko się siedzi, tył ok, gorzej ze słupkami bocznymi ale dla mnie ok