Ocena kierowcy - Mercedes Klasa A W168

szymon, 7 lat temu
Silnik 1.7 CDI 75KM 55kW
Rok produkcji 2003
Mercedes Klasa A W168 1.7 CDI 75KM 55kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Auto bardzo funkcjonalne używane jako drugie w rodzinie idealne nawet przy 3 małych dzieci . Z tyłu zmieści jeszcze rower . ideaalny do poruszania się po mieście . na krótkich odcinkach . Kupiłem to autko pomimo ogromnej ilości negatywnych opinii i nie zawiodłem się . Polecam zadbane auta z nie wielkim przebiegem . gdyż auto jest trudne do serwisowania . Dla domowego mechanika naprawa silnika wraz skrzynią i przeniesiem napędu niemożliwa , wymaga serwisu.
Dynamiczny oszczędny, maksymalna moja prędkośc 160 km/h trochę nie bezpiecznie na takie autko . Auto świetnie przyśpiesza nie ma problemu z wyprzedzaniem.
Krótkie biegi jak to w dieslu.
niskie zawieszenie narażone na uderzenia wjeżdzanie na krawężniki ryzykowne. Zwiększony rozstaw osi o obniżenie silnika , poprawiło trzymanie się drogi .
Jestem zadowolony widziałem co brałem
praktycznie i funkcjonalnie nie typowe rozwiązanie z przełacznikem przy kierownicym do wszystkiego .
wystarczy manualna klimatyzacja .
żadne auto typu golf nie ma wyciąganych tylnych foteli . Tylna kanapa dzielona fotele składane . Dużo miejsca dla 2 dorosłych osób i trójki małych dzieci plus rowerki zabawki drobne bagażę z tyłu . Toyota yaris w bagażniku mieści zaledwie małą walizeczkę .Jak na małe auto .
Wiadomo Diesel
Sądząc po opiniach niskie spalanie szybko oddamy w warsztacie . Dużo częśći zapasowych używanych . Niestety materiłyu eksploatacyjne jak koło dwumasowe wtryski podrażają eksploatację .
Cena auta bardzo niska wynika z opinii kierowców o autach.
wymiana tylnych amortyzatorów,. dzwignia przedniego fotela, klocki i podstawowe obsługa .
prawdopodobnie dwumasa do wymiany

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 CDI 75KM 55kW [l/100km]