Lista ocen Mercedes Klasa A W176 Hatchback 5d Facelifting (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~filipooo
Hatchback 5d Facelifting 180 d 109KM 80kW
jak to w aucie tej wielkosci 5 dużych osób raczej kiepsko ale jak nie odsunę na maksa fotela kierowcy to z tyłu dla dwóch pasażerów bardzo dużo miejsca na nogi tylko troszkę się trzeba zgiąć przy wsiadaniu. Autko dosyć niskie ale tak bardzo można odsunąć fotel kierowcy że spokojnie można praktycznie na prostych nogach jechać (mam 185cm) a jeszcze dalej mogę cofnąć
~Toma$z
Hatchback 5d Facelifting 250 Sport 218KM 160kW
Jako kierowca czuję się w nim komfortowo - miejsca jest wystarczająco. To samo mówi pasażer po prawej stronie. Tam z tyłu - jak posadzisz 3 osoby - to przestaną Cię lubić. No chyba, że zrekompensujesz im to pokazując możliwości tego samochodu :)
~Komar
Hatchback 5d Facelifting 180 122KM 90kW
Jak to ocenić? Dla kierowy i jednego pasażera - super. Dla więcej niż 2 osób w aucie dramat. Dłuższa trasa nie wchodzi w grę - męczarnia. Auto zdecydowanie dla max 2 osób z małym bagażem.
~Robert
Hatchback 5d Facelifting 180 122KM 90kW
Z przodu przestrzeń w zupełności wystarczająca. Z tyłu miejsca jest mniej, ale to jest kompakt i niegdy nie będzie w nim miejsca jak w limuzynie. Ale i tak nie jest najgorzej.
~T&T
Hatchback 5d Facelifting 250 Sport 218KM 160kW
To stosunkowo małe auto, ale i tak jeździłem na wakacje w 4 dorosłe osoby, bez szalonego ścisku.
~jj
Hatchback 5d Facelifting 180 122KM 90kW
Małe i ciasne auto. Za to bez problemu zapinam pasy dziecka, siedzącego na tylnym prawy miejscu.
~Dablju
Hatchback 5d Facelifting 180 122KM 90kW
Dla kierowcy i pasażera miejsca aż nadto ! Jeżdzę głownie sam , wiec nie wiem co sądzą pasażerowie.
~Javek
Hatchback 5d Facelifting 250 Sport 218KM 160kW
Z przodu jak najbardziej ok z tyłu problem z wsiadaniem (ale to nie mój problem)
~Javek

Mercedes Klasa A W176 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~peppe2
Hatchback 5d Facelifting 220 184KM 135kW
Z przodu OK, z tyłu osoby do 175 lub dzieci. Jeżdżę sam lub w 2 osoby.
Mercedes Klasa A W176 Hatchback 5d Facelifting