Oceny Mercedes Klasa B W246 Sports Tourer

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mercedes Klasa B W246 Sports Tourer

~ogi1980
Sports Tourer 180 BlueEFFICIENCY 122KM 90kW
Chcialbym sie z wami podzielic prawdziwa opinia na temat tego samochodu. Kupilismy ten samochod z mysla o mojej zonie, naszej 2ce dzieci i malego maltanczyka i powiem wam szczerze, ze jest to jeden z najlepszych samochodow jakimi jezdzilem - kradne jej ten samochod od czasu do czasu. Zgadzam sie z opiniami, ze bryla samochodu jest troche nudnawa ale poza tym samochod jest doskonaly i nie ma znaczenia dla mnie w tej chwili z jakim silnikiem...
~Adam
Sports Tourer 180 CDI BlueEFFICIENCY 109KM 80kW
Świetne i niezwykle wygodne auto, silnik rakieta przy spokojnej jeździe bardzo niskie spalanie, fajna kultura pracy i wysoką jakość materiałów, pierwsze auto gdzie po 500 km wysiada się z niego i nie bolą plecy.
~sfdaf
Sports Tourer 180 CDI BlueEFFICIENCY Edition 109KM 80kW
Samochód rewelacja komfort jazdy wyciszenie jakość materiałów super. Wnętrze bardzo podobne do A i Cla klasy ,krótki tył łatwy do zaparkowania, siedzenia bardzo wygodne można przejechać kilkaset km bez zmęczenia .Bardzo dobre oświetlenie drogi w nocy z bi-xenon plus halogeny na dole zderzaka. Zawsze mam uśmiech na twarzy jak wsiadam.SPOJRZENIA SĄSIADÓW BEZCENNE ..
~Tomasz
Sports Tourer 200 CDI BlueEFFICIENCY 136KM 100kW
Auto kupiłem 6-miesiecy temu. Sprawuje się niemal idealnie, brakuje mi systemu bezkluczykowego. Samochód dynamiczny a zarazem ekonomiczny. Tryb sport bardzo fajnie działa wtedy samochód daje radość z jazdy. Czarna podsufitka jest super. Serwis w autoryzowanym salonie raczej drogi byle wymiana oleju z filtrami około 1tyś PLN. Kanapa tylka ma siedzisko raczej krótkie na długą trasę może być mało komfortowo. All in all 9/10 polecam.
4,1
~motojack
Sports Tourer 180 CDI 109KM 80kW
Samochód komfortowy we wszystkich warunkach drogowych. Wnętrze wykończone materiałami wysokiej jakości. Oddanie mocy silnika na napęd płynne, bez zadyszek z dobrym przyspieszeniem. spalanie w mieście ok 7l/100km. Bardzo wygodny w długiej trasie.
~mariano
Sports Tourer 180 BlueEFFICIENCY 122KM 90kW
Auto rewelacja, mam od kilku miesięcy, naprawdę nie ma się co czego przyczepić. Zgrabne, zwinne, pakowne, solidne.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa B W246 Sports Tourer
6,6
~Piotrek
Sports Tourer 180 BlueEFFICIENCY 122KM 90kW
To mój pierwszy Mercedes i wielkie rozczarowanie. Do jakości wykończenia nie mam zastrzeżeń, ale ekonomia oraz dynamika pozostawiają wiele do życzenia.
~fifik15
Sports Tourer 200 BlueEFFICIENCY 156KM 115kW
Bardzo dobre auto, z zewnątrz wydaje się mały ale w środku ma się wrażenie że jest bardzo szeroki i wielki. Jestem bardzo zadowolony.
~Marcin
Sports Tourer 200 BlueEFFICIENCY 156KM 115kW
Samochód jest bardzo dynamiczny i dużo miejsca wewnątrz.
~prage
Sports Tourer 180 CDI 7G-DCT 109KM 80kW
na razie bez zastrzeżeń, super pomyślane auto jak na tą wielkość
Mercedes Klasa B W246 Sports Tourer