Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W202 Sedan W202

Pck, 13 lat temu
Silnik 2.2 D 95KM 70kW
Rok produkcji 1995
Mercedes Klasa C W202 Sedan W202 2.2 D 95KM 70kW 1993-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : ma wlasny niepowtarzalny klekot ale jak sie go slyszy ma sie wrazenie ze bedzie pracowal wieki
Karoseria : Korozja korozja korozja
Przeniesienie napędu : walił i stukał most konieczna wymiana z tego co wiem to wiekszość tak juz ma
Układ elektryczny : zwarcia i popalone bezpieczniki ale to wina zaniedbań i przerobek
Mimo ze mój ciągle sie psuje to go pokochalem za komfort styl i charakter to samochod ktory uspokaja i odpreza po prostu daje dobry nastroj nie trzeba jechac 130 w trasie mozna 90 bo nie ma sie ochoty wysiasc albo odpoczac od jazdy
Jak na starego diesla to silnik jest naprawde dobrze wyciszony i pracuje bardzo równiutko i jak dla mnie z niepowtarzalnym charakterem.
nie ma problemów pracuje tak jak powinna.
tylni napęd na śliskim i mokrym nie jest najprzyjemniejszy w prowadzeniu ale taki urok natomiast na suchym auto prowadzi sie wyśmienicie. świetny promień skrętu wręcz niespotykany.
jak umie sie dobrze ustawić lusterka i fotel to nie ma na co narzekać
Staro kanciasto ale wszystko jest tam gdzie powinno być i obsługuje się tak jak powinno, jest tylko jedna dźwignia kolo kierownicy ale po przyzwyczajeniu odkrywa sie ze to inni producenci popełnili błąd montując dwie.
nie wim jak inne ale mój w zimie grzeje na 1 z 4 tak że nie da sie usiedzieć w tym gorącu.
Ja jako kierowca mam tyle ile potrzeba i jeszcze zostaje ale z tyłu nie jest za bogato
niby wiatr szumi o kanciastą karoserie niby coś pod maską klekocze ale jak na auto z tamtego okresu i klasy nie spotkałem lepszego
jak dla mnie dobrze jeżdze spokojnie na trasie pali mi ok5.8 miasto 6.2 średnio koło 6 to jak na mase i tylni napęd i wiekowość silnika dobry wynik
ceny niby przystepne ale do takich za 7-8tys jesli nie chce sie dolozyc jakis 4tys u mechanika warto od razu dolozyc. jakosc? ponadczasowa ponadprzecietna mialem bmw seri 5 o 3 lata mlodsze inna klasa i inna generacja auta ale brakowalo jej do tego mietka
pare drobiazgów które ponoć siadaja w każdym z tego roku i można je łatwo czasem za darmo samemu naprawić a potem zapomnieć o ich istnieniu bo działaja na kolejne 15 lat
kupiłem egzemplarz w stanie agonalnym jedyne co było w świetnym stanie to silnik i wnętrze dlatego teraz co miesiąc stoi w warsztacie ale to wina wiary ze mercedes jest niezniszczalny i zawsze dojedzie i tak jest ale jesli chce sie miec naprawde zadbane auto potem trzeba duzo sie napracowac zeby naprawic to co inni zaniedbali przez 15 lat. ale warto. dla mojego w202 za to tylko 3 dla innych pewnie 4-5
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W202 Sedan W202 2.2 D 95KM 70kW
Mercedes Klasa C W202 Sedan W202