Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W203 Sedan W203

Sebastian, 2 miesiące temu
Silnik 1.8 (C 200 Kompressor) 163KM 120kW
Rok produkcji 2005
Mercedes Klasa C W203 Sedan W203 1.8 (C 200 Kompressor) 163KM 120kW 2002-2007 - Oceń swoje auto
Inne : Wyciszenie i wygoda, jest całkiem przyjemna to na plus
Inne : Ten samochód jest problemem.
Auto mam od sierpnia, kupione z przebiegiem 223 tyś, nie wiem czemu je kupiłem, może ten kompresor może niebieski środek i lakier? To była najgorsza decyzja mojego życia, miałem wiele aut ale ten mercedes jest ciągle niesprawny mimo włożenia w niego mnóstwa pieniędzy i czasu. Nienawidzę tego samochodu, muszę nim jeździć tylko dlatego, że włożyłem w niego bardzo dużo pieniędzy. Ostatni Niemiec w moim życiu.
Fajny dynamiczny, jest czym wyprzedzać, dźwięk kompresora petarda.
Biegi wchodzą pewnie, chociaż ciężko, idzie się przyzwyczaić, jest ok
Jeździ to jako tako, ale nie jest napewno przyjemniejszy niż w moim poprzednim galancie
W moim egzemplarzu rdza to nie jest problem, zrobiłem teraz po zimie nadkola bo wyszły małe purchle, ale tak to ok
Świetne
Cały czas coś się psuje, a wszystko na oryginalnych częściach z ASO składane.. A to nawiew, a to pompa vacum A to wahacze A to inne pierdoły, cenowo do przeżycia
Nigdy więcej nie kupię złomcedesa
Non stop coś, wahacze, rozrząd, pompa vacuum, chłodniczka oleju, odma, świece wszystko po prostu się sypie przy przebiegu 235 tysięcy. Cały czas problem z lewym powietrzem, cały czas chce moich pieniędzy i czasu, mam dość tego auta.
Pompa vacuum, chłodniczka oleju, rozrząd, podszybie nie trzyma, niby zadbany egzemplarz a jest tragiczny

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 (C 200 Kompressor) 163KM 120kW [l/100km]

13,0
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W203 Sedan W203 1.8 (C 200 Kompressor) 163KM 120kW
12,1
Mercedes Klasa C W203 Sedan W203