Oceny Mercedes Klasa C W204 Kombi T204 Facelifting

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mercedes Klasa C W204 Kombi T204 Facelifting

~Mateusz
Kombi T204 Facelifting 250 CDI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
Auto posiadam od trzech lat, kupiony z miłości do mercedesów ale i z potrzeby sytuacji - narodziny dziecka. Dla rodzinki 2+1 pasuje idealnie, ale juz dla 2+2 z pewnością będzie to za małe auto. Bagażnik jak na kombi nie jest mega duży ale spełnia swoją rolę - wózek wchodzi w pionie po złożeniu. Auto wygodne, prawie bezawaryjne, dające radość z jazdy. Napęd 4x4 sprawdza się świetnie w każdych warunkach, nareszcie nie muszę sie denerwować w...
~Marek
Kombi T204 Facelifting 200 BlueEFFICIENCY 184KM 135kW
Przepiękny samóchód. Duży plus za silnik i jego możliwości, komfort i bezpieczeństwo. W mojej opinii desing świetny, zwłaszcza czarne kombi pakiet chrom felgi z oponami od amg 18" - przepięknie! Jedyny minus to spalanie, jednak nie można mieć wszystkigo.
~Paweł
Kombi T204 Facelifting 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
komfort jak i ekonomia na znakomitym poziomie. Przyzwoita dynamika. Auto mnie nigdy nie zawiodło. Wadą jest mało miejsca na nogi w tylnym rzędzie. bagażnik też średniej wielkości. ogólnie polecam jeśli ktoś nie przewozi ludzi z tyłu, lub są to niskie osoby.
~Ryszard
Kombi T204 Facelifting 180 CDI BlueEFFICIENCY 120KM 88kW
Auto kupilem z firmy,urzedu niemieckiego.Auto zadbane,dosc duzo przejechane,manualna skrzynia.Diesel.Jak do chwili obecnej-kompletnie bez zarzutu.Pali sr.ok.5l ropy.Jest duza rezerwa mocy.
~Michu
Kombi T204 Facelifting 180 BlueEFFICIENCY 156KM 115kW
Troszkę za słaby wg mnie. Ale mało pali- coś za coś. (Silnik)
~Maria
Kombi T204 Facelifting 180 CDI BlueEFFICIENCY 120KM 88kW
~Krzyś
Kombi T204 Facelifting 180 BlueEFFICIENCY 156KM 115kW
Dobrze ze względu na wersję Avangarde która jest obniżona od Elegance i tym samym twardsza co nie znaczy, że nie wygodna. (Jeździłem Elegance i stąd porównanie) (Widoczność)
~Tomek.K
Kombi T204 Facelifting 200 CDI BlueEFFICIENCY 136KM 100kW
Naprawde mily samochod nie ma sie do czego przyczepic a spalanie rewelacja. Rocznie pokonuje ok 50 tys wspaniale ortopedyczne fotele .Kto ma to wie oczym pisze (Stosunek jakość/cena)
Mercedes Klasa C W204 Kombi T204 Facelifting