Lista ocen Mercedes Klasa C W204 Limuzyna (31) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rocznik 1955
Limuzyna 1.8 180 K 156KM 115kW
Klimatyzacja trzystrefowa. Cały czas mam ustawioną na AUTO. Nie czuje się podmuchów powietrza ani nie słyszy działania klimy. Tylko na początku, gdy musi sie dostosować do założonej temperatury, to działa głośniej. NIGDY mi nie zaparowały szyby. Nic jej też \"nie czuć\". W zimie przy dużych mrozach pełne odszronienie szyb i ogrzanie wnętrza trwało ok. 3-4 minuty. Bardzo przydatna opcja to REST - ogrzewanie wnętrza po wyłączeniu silnika...
~il Dottore
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
Znowu tylko dobrze bo - jak to w dieslu-ogrzewanie działa z pewnym opóźnieniem. Kto zamawia wóz jako nowy - polecam opcję Webasto! Klima - nie wiem jak działa, bo mam wóz od jesieni, nie było okazji sprawdzić. Szyba przednia - trzeba paru minut żeby para odpuściła.
~bikepromotor
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
Szyby odparowują szybko, wentylacja nie jest głośna, ale auto nagrzewa się zimą kiepsko. Nie tylko trochę za długo, ale czasami wręcz nie dogrzewa. To problem dzisiejszych wydajnych diesli, dlatego Mercedes powinien mieć dodatkowe ogrzewanie.
~PP_FF
Limuzyna 1.6 180 K BlueEFFICIENCY 156KM 115kW
Bardzo szybko się nagrzewa w zimie i świetnie schładza się kabina w upał. Bardzo dobrze wykonany układ wentylacji. Świetna automatyczna klimatyzacja dwustrefowa z nawiewami również z tyłu kabiny.
~Jasion
Limuzyna 1.8 200 K 184KM 135kW
Dobre, lecz mogło by być troszkę cichsze szczególnie gdy jest nastawione na mocne dmuchanie. Szyby w zimie odparowują błyskawicznie co jest spowodowane nawiewem przedniej i tylnej szyby.
~milkor
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
to moje 7 auto i jeszcze żadne w takim tempie się nie rozgrzewało, jestem bardzo mile zaskoczony, grzane szyby powodują że zimą ani razu ich nie skrobałem. Plus za tylny nawiew
~Pac3l
Limuzyna 2.2 200 CDI 136KM 100kW
Klima dwu strefowa działa bez zarzutów, opcja do odparowywania przedniej szyby, jak na mercedesa przystało działa dobrze. Temperaturę trzyma dobrze.
~zet11
Limuzyna 2.2 250 CDI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
Latem nawet w największe upały ( pow. 35 st. c. ) błyskawicznie osiąga pożądaną temperaturę nie wywołując anginy, zimą doskonale odszrania i odrasza szyby.
~Jasion1
Limuzyna 1.8 200 K 184KM 135kW
Jak wszystko było nowe to była najwyższa klasa z biegiem lat nowo zamatowany wentylator wydaj mi się gorszej jakości
~Mateusz
Limuzyna 1.8 180 K 156KM 115kW
Szybko się nagrzewa i schładza środek auta.Można ustawić mały wiaterek jak ktoś nie lubi gdy puszcza mu się na przykład mocną klimę
Mercedes Klasa C W204 Limuzyna