Ocena kierowcy - Mercedes Klasa E W210 Kombi S210

dryguś, 13 lat temu
Rok produkcji 1998
Mercedes Klasa E W210 Kombi S210 2.0 136KM 100kW 1996-2002 - Oceń swoje auto
Inne : niesamowita wygoda czuje sie w tym aucie świetnie.
Karoseria : jak polonez po zakupie konserwacja podwozia i blachaż spokój na jakiś czas ale nie koniec problemu
dobre zadziwiająco tanie auto mnie wyszło dwa lata temu z opłatami 16 tysięcy cena spada jak poparcie dla pisu,pewnie za rok to za dychę nie sprzedam ale co tam.
ok troszkę słabawy ale co tam.
działa znawcą nie jestem.
spoko można się przyzwyczaić do luksusu ,ale dla mnie trochę za miękkie.
widoczność super.Wszystkie auta jakie miałem a były to tez kombiki do pięt mieczysławowi nie dorastają.
ok
Zimą grzeje latem chłodzi aż się jajca kurczą.
no miejsca jest sporo czuje się w aucie komfortowo jestem niski ale za to gruby.
było super do puki nie wymieniłem tłumika szkoda mi było 2300 na wydech który jest sprzedawany w całości a walną tylko tylni,teraz troche głośniej ale na światłach i tak czasem patrze na obrotomierz czy mi nie zgasł.
kurcze troszkę sporo ok 11 litrów,chciałem sobie gaz założyć ale koło zapasowe jest w nadkolu z lewej strony,jak bym tam wsadził butle pionową to żarówki bym musiał pencetą wymieniać bo dojścia do lampy by nie było,a bagażnik mi potrzebny ,więc olałem.
nie wiem dlaczego cena tych aut jest tak niska ludzie jednak się chyba boją gwiazdeczki ,nie ma czego, części w normie zwłaszcza ze rzadko coś się psuje.
przez dwa lata śmigam autem zrobiłem 50000 w koło komina i czasem trasa. Nigdy mnie nie zawiódł nic sie nie dzieje tylko jak na tych światłach stoję to zamiast silnika słyszę jak go rdza wpierdziela, o autko dbam malowałem klapę bagażnika i całą prawą stronę auta, nie było tak żle ale tak estetyczniej niż zaprawki robić i czekać dalej.Żarówki z przodu raz na 3 miechy wymieniam trochę dziwne ale co tam leprze to niż silnik
kupiłem dziesięcioletnie auto z przebiegiem prawie 300000 tyś rozsądny przebieg zakładając ze gro Niemców ma dalej do roboty niż my a i na wczasy tez polecą średnia roczna 30000 ja robię podobnie.Czasem patrze na allegro na mietki z podobnego rocznika z przebiegami 150000 i dziurami w fotelach, to mnie śmiech ogarnia. Adolf od którego kupowałem auto to nie był mały szkopek tylko kawał Niemca a i ja sroce z pod ogona nie wypadłem a zużycie materiałów typu fotel, pedały, kierownica są praktycznie nietknięte,jedynie mieszek zmiany biegów wykazuje że trochę było nim wywijane przypominam 350000 nakulane

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 136KM 100kW [l/100km]

9,6