Ocena kierowcy - Mercedes Klasa E W210 Kombi S210

Demon, 8 lat temu
Rok produkcji 2000
Mercedes Klasa E W210 Kombi S210 4.3 279KM 205kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : Ideał. Rakieta, teściowa całą drogę jedzie przerażona(drugi raz nie wsiądzie:p).
Układ elektryczny
Rakieta.
Gdyby to był manual...
Nigdy mnie to nie interesowało, no ale przyznam że w przeciwieństwie do mondeo mk3, brak jest ślepych punktów, widać wszystko.
Klima, podrzewane siedzenia, wszystko działa prawie na dzień dobry i jest wszystko bardzo wydajne.
Ogromne auto
szyber dach zawsze otwieram, bo tak to nie słychać v8 :p
8.3l to spalanie przy 90kmh przez 104km(sprawdzone tankowaniem z full na full). Autem nie da się wolno jeździć, cały czas kusi, szczególnie ten głos v8. Maksymalnego spalania Wam nie podam ponieważ niestety nie chcę sobie psuć życia sprawdzając wtedy ile mnie to kosztuje. Auto dodaje smak życiu, sam nie mogłem uwierzyć że różnica między 2.0l a 4.3l jest nie wielka oczywiscie o ile się rozsądnie jeździ. Polecam, najtańsza w utrzymaniu z v8 do 15 tys zl i spalanie tez nieporównywalne w swojej klasie. PS. gdyby posiadał manulną skrzynię biegów, to serce bym mu oddał
Dałem 11400zl na początku 2016 roku. Komfort, moc, a przede wszystkim ogromna frajda z jazdy deklasują inne auta za ta cenę. Napęd na tył, full wersja, wymieniać mógłbym długo, tylko jeden minus się pojawia jak to w w210, trochę rdzy jest...
Odpukać jeszcze nic mi się nie zepsuło.
Najbardziej obawiam się usterki skrzyni biegów. Jak coś padnie poważnego to dam znać :D
Mercedes Klasa E W210 Kombi S210