Ocena kierowcy - Mercedes Klasa E W210 Sedan

Mbmbmbmbmbmb, 6 lat temu
Rok produkcji 1997
Mercedes Klasa E W210 Sedan 2.3 150KM 110kW 1995-1997 - Oceń swoje auto
Inne : Auto kompletne , myślałem ze mity o okularach są prawda, ze awaryjne itd. Wcale nie . Polecam wszystkim .
Karoseria : Dla każdego co kupi czeka blacharka na wejściu . Jeśli TO zrobisz to mb wytrzyma atak bombowy :D
Auto prezentuje się świetnie, wygląd świeży, wygoda podczas trasy, mimo rdzy da się go kochać
Mimo przebiegu pracuje równo, cicho nie dymi. Jedynie na instalacji lpg delikatnie przerywa na wyższych obrotach (over 6500rpm) ale auto ma instalację lpg starego typu i TO chyba dlatego. Nie jest to uciążliwe i nie wpływa na bezpieczeństwo przy wyprzedzaniu. Co do zawieszenia - bardzo wygodne, dobrze tłumi nierówności, ale trzeba dbać i uważać na rdze w okolicy progów i kielichow.
Automat połączony z tym silnikiem daje niesamowitą frajdę z jazdy, opcja przełączania w tryb sport lub ekonomiczny (auto 97'!)jest świetna . Autko nie zamula a osiągi z manualem sa identyczne . Przy zmianie biegów nie przerywa i dobrze współpracuje z tempomatem .Nie mam żadnego wycieku ze skrzyni olej w skrzyni zmienialem jeden raz 40tyś temu profilaktycznie. Może się równać z tiptroniciem z vw
Zwrotna limuzyna przy parkowaniu, ale przy pokonywaniu zakrętów trzeba uważać zwlaszcza tych ostrych na naszych drogach. Autko jest typowym dlugodlugodystansowcem na autobahny a nie gokartem . Jak dla mnie nie jest to wada , idzie się przywyczaic
Tylną szyba słaba widoczność, przód i boki okej. Trzeba się przyzwyczaić do powiekszajacego lusterka w którym widac tył . Do drzewa będzie 1,5 metra a jest wrażenie ze zaraz się przywali. Kwestia przyzwyczajenia
Wszystko leży pod ręką, tak jak być powinno w tego typu aucie. Dla pasażerów również.
Szału nie ma ze względu na brak klimy, swoją drogą nie rozumiem ze w wersji elegance nie ma klony . Ale nawiew naprawdę daje radę , szybko się nagrzewa zimą .
Kanapowiec . Polecam, wygodnie aż za . Robisz trasę 1000km wysiadasz i chcesz zaraz znów jechać w trasę . A siedzenie z tyłu w tego typu aucie to przywilej :)
Cichutko, z nagłośnieniem Bose robi robotę, czujesz sie jak w domu, nic nie słychać prócz klekotu passatow w tdi kiedy je mijasz z predkoscia 240km/h a one tymczasem robią odcine przy 180 na niemieckim autobahnie :)))
Jest dobrze, oryginalne części kosztują . Nie bądź żyd, doplac troche w warsztacie a autko ci to wynagrodzi bo bez gwiazdy nie ma jazdy . Spalanie 10litrow w trasie, miasto 13 LPG. Na benzynę przelaczam jak chce sobie odcinke zrobić :) największą część budżetu na samochód i utrzymanie pochłonęła blacharka i zabezpieczenie przed korozją kielichow, podłogi z progami oraz nadkoli. Teraz to autko naa lata :)
Moc, komfort, jakość, bezpieczeństwo tani koszt utrzymania, niskie spalanie, przystepny wyglad i pakownosc w jednym za 5tysięcy złotych . Znajdźcie inne auto (nie passat) ktore tyle oferuje w tych pieniądzach. To auto mnie przekonalo do marki i zostane przy niej na długo
Czujka płynu chłodniczego Lewy migacz w nadkolu wypadł :)
Brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.3 150KM 110kW [l/100km]