Ocena kierowcy - Mercedes Klasa E W211 Sedan W211

dariuszpan@op.pl, 20 lat temu
Silnik 1.8 (200 Kompressor) 163KM 120kW
Rok produkcji 2002
Mercedes Klasa E W211 Sedan W211 1.8 (200 Kompressor) 163KM 120kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Żona uparła się na nowy duży i bezpieczny samochód. Wcześniej mieliśmy BMW 528, który był po prostu bajeczny. Postanowiliśmy kupić odwiecznego rywala i tak jest merc. Jeździ się nim rewelacyjnie, ale ta awaryjność..........dno
w porównaniu do BMW R6 bardzo przeciętny poziom
w mercach od wieków to najsłabszy element, ale automat super
całkiem niezły
słabo do tyłu i na skos
wszystko pod ręką
pod tym względem wzór
zawsze może byc więcej, mam 1, 96 cm wzrostu
pierwsza liga
jak jeżdżę po Wrocławiu to skręca mnie przy spogladaniu na komputer pokładowy, bardzo wysokie spalanie jak na moc silnika. Pewnie 3,2 litra spaliłby mniej. A mówili mi znajomi abyk kupił tylko i wyłącznie CDI. trochę droższy, ale mało pali. Teraz wiem, że mieli rację.
drogi samochód, więc można coś od niego wymagać, a tu rozczarowanie. Nigdy więcej merca. Kolejne będzie BMW albo wchodzące niedługo na rynek nowe Audi A6
to już nie merc 124 tylko psujące się "coś". Jak na mercedesa po prostu kompromitacja.
ciągle coś jak we francuzach. Merc chyba dogadał się z warsztatami, ady ci mieli z czego żyć. W warsztacie ASO poznałem wielu posiadaczy tego modelu. 80% z nich strasznie narzeka na awaryjność auta, reszta ok.

Mercedes Klasa E W211 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Mercedes Klasa E W211 Sedan W211