Ocena kierowcy - Mercedes Klasa E W211 Sedan W211

Philips, 17 lat temu
Silnik 3.2 V6 (320) 224KM 165kW
Rok produkcji 2003
Mercedes Klasa E W211 Sedan W211 3.2 V6 (320) 224KM 165kW 2002-2005 - Oceń swoje auto
To nie są stare Mietki. Gwiazda oznacza kłopoty. Czasami poważne. 124 z 92 zrobiłem 600 tys. I nadal jest użytkowany. to mówi samo za siebie. Lepiej kupić Audi A6. Mniej usterkowe aczkolwiek zdaża się. Ale jakośc dużo lepsza
Silnika wcale nie słychać bo Mietek jest wyciszony idealnie. Jak się depnie to może. Ale ja wolę słuchać muzyki
Automat. Brakuje mu trochę inteligencji.
na polskie drogi nie wymyślono dobrego układu jezdnego. Ale sprwuje się nieźle. Podróżowanie komfortowe
jest. ok. Parktronic robi swoje. Ale bez problemu zaparkował bym bez.
Wszystko na miejscu. Ale ta jakość. Dno
jak ma być ciepło to jest jak zimno to też bez problemu. Zero problemów.
Z przodu ok. Ale z tyłu to śmiechu warte. To ma być limuzyna. Co z tego, że ma bagażnik większy od poprzednika. Naprawdę w Corolli mam więcej miejsca. Dużo więcej
Doskonałe. Z zewnątrz nic nie słychać. Zato odgłosów w środku dużo. Piszcząca skóra i plastiki
Jest dobrze. Wszystko zależy od stylu jazdy.
NIgdy więcej. nie za tą cenę. Brat ma Corolle 290 tys przejechane. Nic. Klocki wymienił i amorki. Załolże się, że ten asmochód zrobi bez problemu 500 tys. A mietek. Chyba bym zbankrutował.
Nigdy więcej Mercedes. To są żarty. istny cyrk. Elektronika to tania chińszczyzna. Jak nie wyskoczy błąd podczas kontroli przy odpalaniu to się cieszę. Padają czujniki od wszystkiego, wymieniałem oprogramowanie klimatyzacji, diody się przepalaą, lusterka elektrycznie składane nie zawsze się złożą, telefon się wiesza, elektryka siedzeń, komputer czasami fiksuje. I mnóstwo innych za które ciężko płacę w serwisie. Niedługo sprzedaje ten samochód. Tyle rachunków z serwisu to nie miałem od dawna
Przy 190 kmh zgasł silnik, brak wspomagania, hamowanie tragiczne, nawaliła elektronika. Po co tyle tego szajsu wkładają w samochody

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.2 V6 (320) 224KM 165kW [l/100km]

11,8