Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Mercedes Klasa E

1,8
~łukaszantoniusz
Sedan W211 2.1 (220 CDI) 150KM 110kW
Mercedes Klasa E W211
To auto to chłam,podróbka i bubel.Moze i ładnie wygląda ale obrazy -takie na ściane wyglądaja ładniej i nie potrzeba z nimi jezdzic do serwisu nieraz i raz w tygodniu.Niby nowoczesne ale co to za nowoczesność która trzeba wozić na lawecie co chwila?
~zorro
Sedan 3.0 Turbo-D 177KM 130kW
Mercedes Klasa E W210
Auto jest niemal doskonałe. Jest to jeden z nielicznych samochodów obok Volvo S80, z którego po zrobieniu trasy na poziomie 1000km, wysiada się z uśmiechem na twarzy i bez oznak jakiegokolwiek zmęczenia. Bardzo wygodne fotele, perfekcyjnie zestrojone zawieszenie (a przynajmniej to w wersji Avantgarde). Mój egzemplarz wyposażony jest w: - Klimatronik - sktórzaną tapicerkę - el. reg. fotele, z pompowanymi boczkami, lędźwiem i podudziem. -...
~darkthal
Sedan 2.5 D 113KM 83kW
Mercedes Klasa E W124
Samochód płynie po szosach i wybojach nie informując kierowcy i pasażerów o stanie nawierzchni. Pojazd jest niesamowicie cichy i komfortowy, a jego promień skrętu pozwala swobodnie poruszać się po mieście i ułatwia parkowanie. Pojazd jest praktycznie niezniszczalny jeśli się o niego dba i podczas napraw montuje się w nim części oryginalne. Na naprawach nie należy oszczędzać, bo zdarzają się one niezwykle rzadko.
~Bloku
Limuzyna 220d 194KM 143kW
Mercedes Klasa E W213
Samochód zachwyca. Każdy kto go ogląda bądź ze mną jedzie jest pod bardzo dużym wrażeniem. Jest cicho, skrzynia działa rewelacyjnie, jest szybki (7,3 do setki) choć tego nie czuć bo to duża limuzyna
~KOSIK
Limuzyna 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Mercedes Klasa E W212
AUTO MA KILKA MANKAMENTÓW O KTÓRYCH NAPISAŁEM.JEDNAK TO DROGI SA NAJWIEKSZYM PROBLEMEM W POLSCE
~Lisander
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Mercedes Klasa E W210
Jezeli ktos chce miec duze wygodne auto na wypady gdzies dalej z rodzina to to jest wlasnie to. Auto ekonomiczne w miare niezawodne wygodne. Takie auto dlugo poslozy
~salvit
Limuzyna 350 CDI BlueEFFICIENCY 231KM 170kW
Mercedes Klasa E W212
Niestety nie mogę napisać, że jest to auto bardzo dobre. Za taką kasę - ponad 330 tyś nowy spodziewać się można czegoś więcej. I jest to auto, któremu dużo brakuje do niezawodności jaka była np. w modelu w124. Może moja ocena jest trochę surowa, ale posiadam również po liftingowe W221 S500 i cóż, to są pod każdym względem dwa różne auta. E klasa to przy S-ce wóz drabiniasty. Po 3 letniej eksploatacji uważam, że powinienem kupić zamiast w212...
~glinek1980
Sedan 4.2 279KM 205kW
Mercedes Klasa E W124
W124 E420 to klasa sama w sobie, samochód dobrze utrzymany i doinwestowany odpłaci niezawodnością. Dość wysokie ceny części zamiennych i ich słaba dostępność na rynku, to jest malutki minusik..
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa E
8,5
11,8
14,2
~Paweł
Limuzyna 250 CGI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
Mercedes Klasa E W212
Nie zamieniłbym tego auta na żadne inne z tej klasy samochodów. Spędziłem w e-klasie ponad 100000 km i nie żałuje wyboru. Jak to mówią bez gwiazdy nie ma jazdy :-)
~RAFAL
Kombi S211 2.1 (220 CDI) 170KM 125kW
Mercedes Klasa E W211
swietny samochod. Polecam wszyskim doceniajacym komfort i jakosc wykonania. trzeba sie liczyc z kosztami ale czego sie nie robi dla przyjemnosci z jazdy.
Mercedes Klasa E