Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Mercedes Klasa E
Tel. (22) 228 64 00
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Mercedes Klasa E

~Jockerasas
Sedan W211 3.2 (320 CDI) 204KM 150kW
Mercedes Klasa E W211
Za całokształt daję 5 z małym minusem ze względu na silnik a dokładnie jego słyszalność przy biegu jałowym jak i normalnym ruszaniu. To jedyna rzecz, która mnie drażni w tym aucie ale czemu się dziwić po przesiadce z benzynowej R6 BMW. Chociaż trzeba przyznać, że osiągi ma niesamowite a zużycie paliwa wręcz śmieszne jak na tą masę. Auto nie zachęca do szybkiej jazdy, nim się powinno spokojnie przemieszczać a tylko raz na jakiś czas pokazać...
~rosiniak
Sedan 2.7 CDI 170KM 125kW
Mercedes Klasa E W210
Mietkiem jeżdżę juz 4 lata i rozgladam sie za jakims drugim autkiem ale tak naprawde ciezko w ogole cos znalesc tak wygodny samochpd jak ten. Przez jakis czas mialem bmw bo kupilem od kolegi moalem tylko przez 2 tygodnie bo po prostu nie moglem do gadac sie z tym samochodem a ten po prostu jakby mnie rozumial. Przyspiesza super spalanie takie same jak 1.9 tdi tylko ta rdza tak to super samochod. Do jednego sie przyczepie a w szczególności do...
~Bloku
Limuzyna 220d 194KM 143kW
Mercedes Klasa E W213
Samochód zachwyca. Każdy kto go ogląda bądź ze mną jedzie jest pod bardzo dużym wrażeniem. Jest cicho, skrzynia działa rewelacyjnie, jest szybki (7,3 do setki) choć tego nie czuć bo to duża limuzyna
~klew1202
Limuzyna 250 CDI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
Mercedes Klasa E W212
świetny samochód, duża moc ok. 260km (chiptuning - niestety wtryski nie wytrzymywały), hamulce takie, że po wciśnięciu samochód zrywał asfalt :) w 4 można wygodnie i dynamicznie pdrożować, spalanie mniejsze niż oczekiwalem
~Tomek
Limuzyna 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Mercedes Klasa E W212
Doskonały samochód,komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.
~AMG
Sedan W211 5.4 V8 (55 AMG) 476KM 350kW
Mercedes Klasa E W211
Świetne auto. Na LPG jazda jest ekonomiczna. Koszty utrzymania na podobnym poziomie jak 320 diesel. Za około 6-7 tys zł można wstawić rurowe kolektory wydechowe i mniejsze koło na kompresor + chiptuning i jest 550-570 km pod maską.
~Radek
Limuzyna 220d 194KM 143kW
Mercedes Klasa E W213
Bardzo dobre auto, wszystko na bardzo wysokim poziomie. Jedyne co można skrytykować to wykończenie piano black - plastiki jak w Dacii
Kombi 200 d 150KM 110kW
Mercedes Klasa E W213
Samochód wspaniały. Bardzo ekonomiczny, cichy i mimo najsłabszego silnika bardzo dynamiczny. Wyposażenie i wykonanie godne marki premium. Mimo niektórych opinii zdecydowałem się na zakup i nie żałuje. W serwisie jeszcze nie był i wszystko wskazuje iż jedynie będzie jeździł na Przeglady. Mimo swojej wielkości bardzo mały promień skrętu.
~Tomasz
Limuzyna 250 211KM 155kW
Mercedes Klasa E W213
Wg. Mojej opinii najlepsze auto z dostępnej na rynku konkurencji (porównywałem nowe BMW 5 i Audi a6). Silnik i skrzynia biegów zrobiła na mnie największe wrażenie. Na słowa uznania jest tez poziom wyciszenia zarówno silnika jak otoczenia.
~Olonor
Sedan W211 3.2 (320 CDI) 204KM 150kW
Mercedes Klasa E W211
Samochodem się płynie tak jak każdy mówi, samochód prezesa bo fotele dobrze grzeją oraz sprawiają ze trasa 1500km wydaje się być wyjazdem po bułki do tesco, nie czuć zmęczenia. Układ kierowniczy razem z zawieszeniem pracują nad tym zeby ta cięzka maszyna nie bujała się na zakrętach niczym okręt! Wszystko pracuje cicho, miekko ale i twardo! Moc po chipie to 240KM i 570Nm! co daje frajdę! ale i pozwala wykręcać wyniki w spalaniu takie jak...
Mercedes Klasa E