Lista ocen Mercedes Klasa GL X164 Off-roader Facelifting (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bil
Off-roader Facelifting 450 340KM 250kW
Częste naprawy. Od trzech lat próbuję go doprowadzić do ideału, ale jest bardzo wymagający. Dużo mechaniki, zawsze ma się co zepsuć. Oczywiście całe zawieszenie już wymieniłem. Koszty do przeżycia, jeśli nie naprawia się w autoryzowanym serwisie. 350 - 400 zł jeden miech. 1700 zł kompresor. Obecnie są dwie usterki. Jak naprawie to będzie ideał. Zawsze tak mówię i za każdym razem jak już ma być wszystko ok, to coś nowego się pojawia.
~Arkadius
Off-roader Facelifting 450 340KM 250kW
astronomiczne! Niewspółmierne do wartości auta. Za wymianę oleju w silniku, skrzyni biegów oraz wymianę płynu hamulcowego dealer mercedesa skasował mnie 1800$ Za Mazdę u dealera mazdy zapłaciłbym 10 razy mniej! Ja wiem że to prestiżowe auto,ale bez przesady! Wolałbym różnicę przepić w barze!
~Długi
Off-roader Facelifting 500 388KM 285kW
Problemem na pewno jest tu zawieszenie airmatic, komfort przedni ale gdy padnie ładnie trzepnie po portfelu, ogolnie czesci w zamienniku nie sa tanie, ale przy zakupie takiego auta trzeba sie z tym liczyc
~Stach
Off-roader Facelifting 450 CDI 306KM 225kW
Troche za dużo, szczególnie w mieście. Bije po prtfelu.
~Marta
Off-roader Facelifting 450 CDI 306KM 225kW
Nie jest to samochod ekonomiczny.
~wirkol
15 litrów trasa