Ocena kierowcy - Mercedes Klasa M W164 Off-roader

Mario, 9 lat temu
Silnik 5.0 V8 (500) 306KM 225kW
Rok produkcji 2007
Mercedes Klasa M W164 Off-roader 5.0 V8 (500) 306KM 225kW 2005-2007 - Oceń swoje auto
Silnik : Jak chcę jeździć oszczędnie, to jednak można... A Ci co mówią że dużo pali, to mają rację, bo jak się często rusza ze świateł i hamuje to da radę spalić powyżej 20 litrów, tylko po co? Żeby zatrzymać się na następnych światłach przed matizem a nie za... ? Mnie to nie kręci. Na trasie i tak będę wcześniej i bezpieczniejszy od każdego innego auta.
Układ elektryczny : wymiana żarówek (jedyne usterki)
Auto idealne. Dużo pali, jak się przyciśnie, jak jeżdżę oszczędnie, to taniej niż C1 żony... Tylko cytryna nie przyspieszy w kilka sekund z 70 do 150, a Mietek owszem i maluch nie weźmie ze sobą bagażu na wakacje :)
zamontujcie gaz... oszczędność oczywista a moc i dźwięk jak z typowego solidnego 8-mio cylindrowca
trzeba nauczyć się jazdy automatem (to mój pierwszy) więc widzę różnicę, ale wszystko działa jak w zegarku. Dokładnie i automatycznie.
Mam pneumatyczne zawieszenie, więc na ogół jeżdżę na comforcie (jak w salonce - nic nie czuć), ale na sportową jazdę radzę włączyć tryb sport... Na prawdę czuć różnicę (nawet jak dla mnie - laika :) )
Zamontujcie kamerę cofania i jest doskonale. z przodu i z boku jest super, ale z tyłu będzie super jak będzie kamera. Parkuję codziennie na podziemnym parkingu (a tam nie ma dużo marginesu :) )
Pierwszego dnia miałem wszystko opanowane. - WZÓR
W tej klasie musi być excelent.
Jeżeli chcemy wozić z tyłu prezesa, to lepiej wybrać Skodę Superb. :) Ale to JA prowadzę autko, z tyłu jeździ żona z dzieckiem i wszyscy są szczęśliwi. Spokojnie można jeździć w 5 osób na długie odległości.
Powyżej 120 słychać wiatr :) Chyba że chcecie usłyszeć motorek (piękny dźwięk) to trzeba otworzyć okna
Jak się zamontuje gazik, to jest poziom benzynowego auta klasy średniej.
1/1 wysoka jakość / wysoka cena. Nie ma co się oszukiwać. zawsze będzie 1
Auto z przebiegiem 180tys. km i wymieniłem tylko żarówki oraz uzupełniłem olej (bo komputer tak doradzał). I nie przewiduję na razie nic więcej :)
Nie przewiduję

LPG - zużycie paliwa dla silnika 5.0 V8 (500) 306KM 225kW [l/100km]